GwiazdyDoda ma nowego partnera? Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

Doda ma nowego partnera? Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

Doda ma nowego partnera?
Doda ma nowego partnera?
Źródło zdjęć: © ONS
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

19.11.2020 13:53, aktual.: 02.03.2022 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszystko wygląda na to, że Doda rozstała się z Emilem Stępniem. Obecnie artystka przebywa poza granicami kraju w towarzystwie przystojnego, tajemniczego mężczyzny. Najprawdopodobniej łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

To może być zaskoczenie dla wielu fanów Dody, ale wygląda na to, że wokalistka rozstała się ze swoim mężem, Emilem Stępniem. Od dłuższego czasu artystka nie przebywa w Polsce i wygląda na to, że znowu jest zakochana.

Mężczyzna Max Hodges publikuje sporo fotek z polską wokalistką. Wygląda na to, że ich relacja to coś poważnego. Na jednym ze zdjęć widać nawet, że Doda otrzymała pierścionek zaręczynowy. Źródło Wirtualnej Polski potwierdza informacje, że celebryta rozpoczęła nowy etap w życiu.

Doda rozstała się z Emilem Stępniem?

Max Hodges ostatnio dodał czarno-białe zdjęcie, na którym widać, że całuje się z kobietą. Jest ona łudząco podobna do Dody. Na starszych zdjęciach widać wokalistkę w objęciach przystojnego mężczyzny. W ciągu ostatnich kilku dni opublikowali zdjęcia na tym samym tarasie i na tym samym fotelu.

Od dłuższego czasu piosenkarka nie mówi nic o swoim obecnym mężu. Nie publikuje z nim zdjęć i nie opowiada o nim fanom tak, jak robiła to wcześniej. Zdjęcia na profilu mężczyzny wskazują na to, że między nim a Dodą jest coś znacznie więcej niż przyjaźń. Piosenkarka nie publikuje żadnych treści wskazujących na to, że jej małżeństwo z Emilem Stępniem dobiegło końca.

Max Hodges pierwsze wspólne zdjęcia z Dodą opublikował dokładnie rok temu w październiku. Wówczas pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w jej małżeństwie. Nowy wybranek gwiazdy już zablokował swoje profile w mediach społecznościowych.

Doda ma nowego partnera?

Doda ma za sobą kilka medialnych i burzliwych relacji. Kiedy poznała Emila Stępnia, długo się ukrywała i nie chciała, aby ta relacja rozwijała się na łamach mediów. W 2017 r. zakochani wzięli potajemny ślub w Hiszpanii. Dopiero po fakcie wokalistka zdradziła wszystkie szczegóły ceremonii. Pokazywała również zdjęcia.

W mediach Doda zapewniała, że Stępień to ten jedyny i wyjątkowy mężczyzna, który rozumie ją jak nikt inny. Czy sielanka dobiegła końca?

Doda
Doda© Instagram
Doda
Doda© Instagram
Doda
Doda© Instagram
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (294)
Zobacz także