Trwa ładowanie...

Dominic West i Catherine FitzGerald zażegnali kryzys. Ukochana wybaczyła mu zdradę, choć nie obyło się bez łez

Niedawno zagraniczne media zachodziły w głowę, czy małżeństwo Dominica Westa zostało już spisane na straty. W końcu był widziany w objęciach innej kobiety. Jak się okazuję nic bardziej mylnego.

Share
Dominic West i Catherine FitzGerald  zażegnali kryzys w małżeństwie
Dominic West i Catherine FitzGerald zażegnali kryzys w małżeństwie Źródło: Getty Images
d3fsyny

Dominic West nie może pochwalić się tytułem najwierniejszego męża roku. Niedawno został przyłapany na romantycznym spacerze z Lily James. Para miała nie tylko wspólnie się przechadzać, ale również przytulać, całować, a także spędzić wspólne dwie noce w Rzymie.

Dominic West i Catherine FitzGerald zażegnali kryzys

O tej wyprawie żona aktora miała dowiedzieć się ze zdjęć. Jej przyjaciółka w wywiadzie dla "DailyMail" zdradziła, że nie zniosła tego najlepiej.

- Catherine widziała zdjęcia i jest zdruzgotana. Pojechałam z nią porozmawiać, gdy tylko się o nich dowiedziałam - twierdzi koleżanka kobiety. - Catherine próbowała skontaktować się z Dominiciem, ale nie odbiera od niej telefonu. Jest całkowicie zszokowana, ponieważ nie wiedziała, że ​​coś złego się dzieje. Byli ze sobą bardzo blisko związani, dlatego niczego się nie spodziewała. Myślała, że ​​mieli dobre małżeństwo, a teraz to prawdopodobnie już koniec ich związku – mówiła.

d3fsyny

Kiedy już większość osób postawiła krzyżyk na małżeństwie aktora i architektki krajobrazu, oni udowodnili, że będą o siebie walczyć. Para była widziana przed ich wspólnym domem. Wydawali się szczęśliwi i nie szczędzili sobie pocałunków, ale w dłoni Catherine można było dotrzeć chusteczki higieniczne i kartkę, z deklaracją od ukochanego. "Chcę tylko zapewnić, że nasze małżeństwo jest silne i nadal jesteśmy razem" – brzmiał napis.

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3fsyny

Podziel się opinią

Share
d3fsyny
d3fsyny