Trwa ładowanie...
d30scj4

Domniemana kochanka Putina miała urodzić. Mowa o bliźniętach

Alina Kabajewa, którą uważa się za partnerkę Władimira Putina, została matką bliźniąt – donosiły rosyjskie media. Ani ona, ani Putin nie potwierdzili tej informacji. Mało tego, redakcje, którzy odważyły się o tym napisać, już usunęły teksty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alina Kabajewa miała urodzić dwóch chłopców
Alina Kabajewa miała urodzić dwóch chłopców (Getty Images)
d30scj4

Alina Kabajewa i Władimir Putin

Na stronie internetowej gazety "Moskovsky Komsomolets" można było przez chwilę czytać o owianym tajemnicą porodzie gimnastyczki. Artykuł zatytułowany "Alina Kabajewa urodziła bliźniaki i zniknęła" mówił, że chłopcy przyszli na świat przez cesarskie cięcie i że ich mama miała do dyspozycji całe piętro moskiewskiej kliniki.

Według dziennikarza Siergieja Kaneva, mającego "wtyki" w rosyjskich służbach specjalnych, połowa zespołu medycznego musiała opuścić szpital przed przybyciem Kabajewej. Ich miejsce zajęli "niezliczeni" ochroniarze państwowi.

d30scj4

Powołując się na własne źródło, dziennikarz napisał również, że cesarskie cięcie przeprowadził ceniony lekarz z Włoch z pomocą Giennadija Sukhikha, dyrektora centrum medycznego, gdzie trafiła domniemana partnerka Putina.

Władimir Putin - kochanka

O rzekomych bliźniakach byłej gimnastyczki nie wspomniały za to serwisy informacyjne Life and REN TV, które sama kontroluje. Alina obecnie kieruje telewizyjnym i gazetowym gigantem National Media Group.

Sprawę jako pierwszy ujawnił serwis show-biznesowy Dom2Life należący do mediowego potentata Aleksandra Karmanowa. Artykuł pojawił się 12 maja, czyli w 36. urodziny Kabajewej. Podano, że Karmanov trzyma się z oligarchą Arkadym Rotenburgiem, jednym z najstarszych przyjaciół Putina. Tekst zniknął.

d30scj4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

d30scj4

Podziel się opinią

Share
d30scj4
d30scj4