ycipk-b2pcnd

Domniemana kochanka Putina miała urodzić. Mowa o bliźniętach

Alina Kabajewa, którą uważa się za partnerkę Władimira Putina, została matką bliźniąt – donosiły rosyjskie media. Ani ona, ani Putin nie potwierdzili tej informacji. Mało tego, redakcje, którzy odważyły się o tym napisać, już usunęły teksty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alina Kabajewa miała urodzić dwóch chłopców
Alina Kabajewa miała urodzić dwóch chłopców (Getty Images)
ycipk-b2pcnd

Alina Kabajewa i Władimir Putin

Na stronie internetowej gazety "Moskovsky Komsomolets" można było przez chwilę czytać o owianym tajemnicą porodzie gimnastyczki. Artykuł zatytułowany "Alina Kabajewa urodziła bliźniaki i zniknęła" mówił, że chłopcy przyszli na świat przez cesarskie cięcie i że ich mama miała do dyspozycji całe piętro moskiewskiej kliniki.

Według dziennikarza Siergieja Kaneva, mającego "wtyki" w rosyjskich służbach specjalnych, połowa zespołu medycznego musiała opuścić szpital przed przybyciem Kabajewej. Ich miejsce zajęli "niezliczeni" ochroniarze państwowi.

ycipk-b2pcnd

Powołując się na własne źródło, dziennikarz napisał również, że cesarskie cięcie przeprowadził ceniony lekarz z Włoch z pomocą Giennadija Sukhikha, dyrektora centrum medycznego, gdzie trafiła domniemana partnerka Putina.

Władimir Putin - kochanka

O rzekomych bliźniakach byłej gimnastyczki nie wspomniały za to serwisy informacyjne Life and REN TV, które sama kontroluje. Alina obecnie kieruje telewizyjnym i gazetowym gigantem National Media Group.

Sprawę jako pierwszy ujawnił serwis show-biznesowy Dom2Life należący do mediowego potentata Aleksandra Karmanowa. Artykuł pojawił się 12 maja, czyli w 36. urodziny Kabajewej. Podano, że Karmanov trzyma się z oligarchą Arkadym Rotenburgiem, jednym z najstarszych przyjaciół Putina. Tekst zniknął.

ycipk-b2pcnd

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-b2pcnd

ycipk-b2pcnd
ycipk-b2pcnd