Trwa ładowanie...

Dorota Gardias znów jest zakochana. Koniec bycia singielką

Dorota Gardias jest szczęśliwą matką, ale do tej pory samotnie wychowywała córkę. W 2015 roku rozpadł się jej związek z Piotrem Bukowieckiem, ojcem dziecka. Od kilku miesięcy pogodynka spotyka się z tajemniczym mężczyzną.
Share
Dorota Gardias od 2015 roku nie miała szczęścia w miłości
Dorota Gardias od 2015 roku nie miała szczęścia w miłościŹródło: ONS.pl
d3epfa8

Jak donoszą media, Dorota Gardias od czterech miesięcy jest zakochana. Po raz pierwszy widziano ją z tajemniczym mężczyzną jesienią ubiegłego roku na meczu piłkarskim Polska-Słowenia. Znana pogodynka nie obnosi się jednak z uczuciami i stara się zachować życie prywatne dla siebie.

Na łamach tygodnika "Twoje Imperium" oznajmiła, że nie wszystko jest na sprzedaż. – Bliska relacja lubi ciszę, poza tym chciałabym mieć chociaż cząstkę prywatności, którą mogłabym pielęgnować z dala od oczu innych – oznajmiła Dorota Gardias.

Zobacz także: Dorota Gradias pokazała łazienkę. Jednak to koszula była w centrum uwagi

Kim jest partner Doroty Gardias?

Odkąd prezenterka spotyka się z nowym partnerem, media próbują ustalić, kim jest mężczyzna. Na próżno jednak. Jedyne, co odkryto, to fakt, że jest poetą i publikuje w internecie wiersze pod pseudonimem Żurnalista. Na ostatnim zdjęciu opublikowanym przez Dorotę Gardias możemy również zobaczyć, że ciało mężczyzny zdobią tatuaże.

Zobacz także: Dorota Gardias w sportowej stylizacji. Jej kurtka na zimę robi wrażenie

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d3epfa8

Podziel się opinią

Share
d3epfa8
d3epfa8