Trwa ładowanie...

Dorota Gardias znów jest zakochana. Koniec bycia singielką

Dorota Gardias jest szczęśliwą matką, ale do tej pory samotnie wychowywała córkę. W 2015 roku rozpadł się jej związek z Piotrem Bukowieckiem, ojcem dziecka. Od kilku miesięcy pogodynka spotyka się z tajemniczym mężczyzną.

Dorota Gardias znów jest zakochana. Koniec bycia singielkąŹródło: ONS.pl
d8lh33o

Jak donoszą media, Dorota Gardias od czterech miesięcy jest zakochana. Po raz pierwszy widziano ją z tajemniczym mężczyzną jesienią ubiegłego roku na meczu piłkarskim Polska-Słowenia. Znana pogodynka nie obnosi się jednak z uczuciami i stara się zachować życie prywatne dla siebie.

Na łamach tygodnika "Twoje Imperium" oznajmiła, że nie wszystko jest na sprzedaż. – Bliska relacja lubi ciszę, poza tym chciałabym mieć chociaż cząstkę prywatności, którą mogłabym pielęgnować z dala od oczu innych – oznajmiła Dorota Gardias.

Kim jest partner Doroty Gardias?

Odkąd prezenterka spotyka się z nowym partnerem, media próbują ustalić, kim jest mężczyzna. Na próżno jednak. Jedyne, co odkryto, to fakt, że jest poetą i publikuje w internecie wiersze pod pseudonimem Żurnalista. Na ostatnim zdjęciu opublikowanym przez Dorotę Gardias możemy również zobaczyć, że ciało mężczyzny zdobią tatuaże.

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d8lh33o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8lh33o