Trwa ładowanie...

Dorota Szelągowska dba o środowisko. Do czego zachęca fanów gwiazda od remontów?

Dorota Szelągowska, która na co dzień w swojej pracy zawodowej skupia się na remontach oraz praktycznym urządzaniu czterech kątów, tym razem zdradza swoje świadome wybory. Jak sama zapewnia, przykładanie większej wagi do naszych nawyków może wspomóc walkę o ochronę środowiska. O czym tym razem opowiedziała Dorota Szelągowska?

Share
Dorota Szelągowska stara się chronić środowisko.
Dorota Szelągowska stara się chronić środowisko.Źródło: ONS.pl
dvg4ly3

Prezenterka bardzo lubi wprowadzać w życie zmiany, które przyczyniają się do polepszenia ochrony środowiska. Szelągowska zapewnia, że nawet najmniejsza rezygnacja z niektórych szkodliwych nawyków sprawia, że przyczyniamy się do pomocy w ochronie dóbr naturalnych.

Dorota Szelągowska stawia na energię odnawialną

Ostatnio Dorota Szelągowska wyznała, że w domu na Warmii zainstalowała panele słoneczne. Jak przyznała gwiazda, czuje z tego powodu dumę, że ma realny wpływ na środowisko i stara się czynić dobre rzeczy w tej sprawie. Dodała również co nieco o swoich patentach na modę – bardzo często nosi ubrania sprzed kilku lat, aby podążać zgonie z duchem zero waste.

dvg4ly3

Prezenterka ceni sobie walkę o ochronę środowiska i zachęca innych do podobnych gestów. Szelągowska zgodnie ze swoim sumieniem dokonuje świadomych wyborów, co przekłada się także na jej codzienną dietę. Wybiera bowiem świeże i ekologiczne produkty, pomagając tym samym lokalnym dostawcom.

Dorota Szelągowska i fascynacja ekologią

Dorota Szelągowska nawołuje wszystkich do podjęcia wyzwania i wprowadzeniu mniejszych zmian w swoim życiu. Jak przekonuje, tak naprawdę zostało nam niewiele czasu na to, aby ochronić Ziemię przed globalną katastrofą.

- Szczerze żałuję, że nie jestem jeszcze w tym momencie, żeby liczyć ślad węglowy, ale myślę, że to jest jedyna przyszłość, dlatego że ten świat dąży do absolutnej katastrofy. Podobno do jej początku zostało nam siedem lat i to jest rzecz, która jest po prostu przerażająca – dodała prezenterka.

Korzystanie z proekologicznych nawyków podobnych do działań Doroty Szelągowskiej jest pełne pochwały. W końcu to od nas zależy przyszłość wspólnej planety, o czym przypomina gwiazda.

dvg4ly3

Jak rozpoznać kaszel typowy dla COVID-19? Kiedy wezwać karetkę? Tłumaczy dr Michał Sutkowski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dvg4ly3

Podziel się opinią

Share
dvg4ly3
dvg4ly3
Strona Główna WP