Trwa ładowanie...

Dorota Wellman o Marcinie Prokopie. "Przeszliśmy wspólnie przez wiele etapów"

Dorota Wellman i Marcin Prokop są jednymi z najpopularniejszych prowadzących w polskiej telewizji śniadaniowej. Niezwykle zgrani, pracujący wspólnie od lat i potrafiący przeprowadzić każdą rozmowę. Teraz połowa tego słynnego duetu opowiada, jakie łączą ich relacje.

Dorota Wellman o Marcinie Prokopie. "Przeszliśmy wspólnie przez wiele etapów"Źródło: 123RF, fot: Archiwum Leszczyński
d4awu0c
d4awu0c

Przyjaźń Doroty Wellman i Marcina Prokopa to już prawie dwie dekady historii. Dziennikarze znają się od 17 lat, ale pomimo tego, nigdy się nie pokłócili. Dorota opowiada w najnwoszym wywiadzie udzielonym Plejadzie, że zawsze może liczyć na jego zdanie i wie, że będzie szczere. Para prowadzących sporo razem przeszła i choć nie raz różnili się poglądami, zawsze udawało im się dyskutować w sposób twórczy. Wellman do dzisiaj cieszy się, gdy idzie do pracy.

- To znak, że to żywa relacja, a nie przyzwyczajenie do drugiej osoby - opowiada. - Przeszliśmy wspólnie przez wiele etapów. Słowo honoru, nigdy się nie pokłóciliśmy. Nie mieliśmy też cichych dni. Często mamy inne poglądy na różne tematy i wtedy spieramy się, ale w sposób twórczy. Nasza przyjaźń wzmacnia się każdego dnia z powodu wspólnych doświadczeń i przeżyć w pracy – nie tylko tych słodkich i ekranowych, ale też pozaekranowych. Poza moją rodziną nie mam drugiego człowieka, z którym mogłabym skonsultować zawodowe decyzje i mieć pewność, że życzliwie i szczerze mi doradzi. Myślę, że osiągnęliśmy ten poziom współpracy, który można nazwać dojrzałym partnerstwem. Nasza relacja z wzajemnej fascynacji ewoluowała do głębokiej przyjaźni, zupełnie jak w związku. Znamy się jak łyse konie i rozumiemy bez słów - podsumowuje Wellman.

Dorota Wellman w stacji TVN pracuje od 12 lat. Wcześniej była związana m.in. z Telewizją Polską, Radiem Zet oraz Radiem Tok FM. Pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiała w Radiu Solidarność.

Macie newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlijcie nam przez dziejesie.wp.pl

d4awu0c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4awu0c