GwiazdyDramatyczne chwile na weselu Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Musieli wezwać karetkę

Dramatyczne chwile na weselu Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Musieli wezwać karetkę

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli drugi ślub
Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli drugi ślub
Źródło zdjęć: © Getty Images
20.08.2022 13:37, aktualizacja: 20.08.2022 15:02

Najsłynniejsza para na świecie powiedziała sobie "tak" po raz drugi. Jennifer Lopez i Ben Affleck zaplanowali trzydniowe przyjęcie ślubno-weselne w posiadłości aktora, na którym miało nie zabraknąć atrakcji. Niestety, pierwszego dnia spotkali się z niemałą przeciwnością losu - na miejscu zjawiła się karetka.

Najpierw był intymny ślub w Las Vegas, później podróż poślubna do Paryża, a teraz - drugi ślub w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, którego świętowanie potrwa aż trzy dni. Jennifer Lopez i Ben Affleck przeżywają drugą miłość i nie mogą być bardziej zakochani. Ich trzydniowa uroczystość ślubno-weselna zapewni gościom mnóstwo niespodzianek. Oni także spotkali się jednak z jedną, lecz nieprzyjemną - mama aktora trafiła do szpitala.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli drugi ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck powiedzieli sobie "tak" po raz drugi 19 sierpnia. Z tego też względu w posiadłości nad wodą, gdzie Affleck oświadczył się Lopez po raz pierwszy 20 lat temu, zjawiła się nie tylko rodzina pary, ale i znani przyjaciele, wśród których zagraniczne media wyłapały m.in. Matta Damona z żoną Lucianą. Według nich, nie pojawiła się tam jednak była żona aktora, Jennifer Garner, która otrzymała zaproszenie.

Lopez i Affleck skorzystali z pomocy wedding plannera - Colina Cowie. Na terenie posiadłości postawiono duży namiot, który zmieści ponad 100 gości, a także fortepian, który "zapowiedział" występy muzyczne na żywo. Kogo dokładnie? Tego niestety nie wiadomo. Pewne jest, że całość zostanie zwieńczona pokazem fajerwerków na barce.

Podczas świętowania doszło do wypadku

Mimo skrupulatnego zaplanowania każdej minuty tego wydarzenia, para spotkała się z nieprzyjemną niespodzianką, w wyniku której na miejscu musiała zjawić się karetka. Według informacji podanych przez Daily Mail, mama Bena Afflecka, Christopher Anne Boldt, już pierwszego dnia rozcięła sobie nogę i musiała zostać przetransportowana do szpitala. Zdjęcia spod budynku opublikował amerykański portal Page Six. Jak wiadomo, na miejscu, oprócz Afflecka, zjawiła się też jego żona. Wspierała swoją nową teściową.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta