Moda#dziejesienazywo w lifestylu

#dziejesienazywo w lifestylu

#dziejesienazywo w lifestylu
Źródło zdjęć: © WP.PL

11.03.2016 16:01, aktual.: 11.03.2016 16:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapraszamy na kolejny odcinek.

Cykliczny piątkowy program lifestylowy emitowany na żywo w paśmie popołudniowym. Gośćmi naszej prowadzącej Małgorzaty Leitner są osoby ze świata mody i rozrywki. Zapraszamy na kolejny odcinek.

W dzisiejszym odcinku spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: "Kto rządzi w kuchni". W studio pojawią się blogerzy kulinarni. Następnie w studiu pojawią się dr Grzegorz Południewski i Aleksandra Demiańczyk, biolog i biotechnolog, z którymi porozmawiamy m.in. o antykoncepcji hormonalnej wazektomii, kalendarzyku małżeńskim i innowacyjnej metodzie planowania ciąży za pomocą urządzenia baby-comp.

W kolejnej części programu porozmawiamy z Jackiem Maciejewskim o najnowszym spocie Fundacji Rak’n’Roll. Fundacja ta zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.

Nie zabraknie również modowych akcentów - Ola Nagel, szefowa działu mody w serwisie Kobieta WP i Justyna Duszyńska z Fashion Post opowiedzą nam o trendach na najbliższe miesiące. Co warto mieć w szafie, a czego lepiej już nie zakładać? O wszystkim dowiecie się z naszego programu #dziejesienazywo. Zapraszamy!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także