Blisko ludziDzięki TikTokowi odkryła, że partner ją zdradza. Obserwatorka dostarczyła dowody

Dzięki TikTokowi odkryła, że partner ją zdradza. Obserwatorka dostarczyła dowody

Dzięki TikTokowi odkryła, że partner ją zdradza
Dzięki TikTokowi odkryła, że partner ją zdradza
Źródło zdjęć: © Instagram | theblondeinpink
25.12.2021 14:44

Media społecznościowe to bardzo przydane miejsce, które sprawia, że nakrycie kogoś na kłamstwie staje się dużo prostsze. Popularna kanadyjska tiktokerka przekonała się o tym na własnej skórze, dowiadując się od fanki, że partner doprawia jej rogi.

27-letnia Meghan Wainwright mieszka w Toronto. Przez długi czas była w związku na odległość. Bezgraniczne zaufanie do partnera sprawiło, że nie zauważyła, iż jest wobec niej nieszczery. O tym, że ją zdradza dowiedziała się dzięki TikTokowi. Po zdemaskowaniu oszusta postanowiła opowiedzieć swoją historię na social mediach, aby przestrzec oraz podziękować obserwatorom za przesłane informacje.

Wiadomość o nieszczerości partnera zobaczyła... leżąc z nim w łóżku

Meghan wspomina, że zobaczyła na ekranie telefonu maila, kiedy leżała z dopuszczającym się zdrady partnerem w łóżku. Akurat odwiedzała ukochanego w jego rodzinnym domu w Chicago.

"Cześć… Próbowałam wcześniej wysłać do ciebie wiadomość na Instagramie, ale nie wiem, czy kiedykolwiek ją zauważyłaś. Śledziłam cię na TikToku od dłuższego czasu. Miałam wrażenie, że twojego chłopaka widziałam niedawno na portalu randkowym. Kiedy pewnego wieczora zobaczyłam jego profil ponownie, myślałam, że to pomyłka. Polubiłam jednak jego zdjęcie, aby go sprawdzić" - brzmiała część treści maila, który dotarł do 27-latki.

Niestety podejrzenia czujnej obserwatorki były słuszne - na załączonym zdjęciu z aplikacji randkowej Meghan zobaczyła swojego partnera. TikTokerka postanowiła od razu zadziałać i przetestować mężczyznę.

"Kłamał mi w żywe oczy"

Meghan takiej reakcji partnera nie przewidziała - starał się wyprzeć załączonym informacjom. Mężczyzna próbował wręcz wymusić na kobiecie poczucie winy. "Jak możesz mi nie wierzyć?" - miał wyzwierzać się na kobiecie. Meghan postanowiła jednak przechytrzyć oszusta. Poszła do łazienki, zamknęła drzwi i zaczęła czytać o wspomnianej w mailu aplikacji. Za zgodą "niewinnego" przejrzała jego telefon i odkryła, że apka jest w chmurze pobieranych produktów. Ściągnęła ją ponownie, a jej oczom ukazały się tysiące wiadomości. Mężczyzna rozmawiał z wieloma kobietami jednocześnie. Kiedy Meghan wygarnęła mu wszystkie kłamstwa, ten chciał ją przekupić... pierścionkiem z brylantem!

Cała historia została przedstawiona przez Meghan w kilku nagraniach, które pojawiły się na TikToku. Internauci nie mieli litości dla oszusta, który i tak dalej próbował iść w zaparte.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta