Blisko ludziWzruszający gest. Aktor pokazał, co czekało na mieszkańców Grochowa

Wzruszający gest. Aktor pokazał, co czekało na mieszkańców Grochowa

Marcin Dorociński pokazał niespodziankę na grochowskim osiedlu
Marcin Dorociński pokazał niespodziankę na grochowskim osiedlu
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | AKPA, Marcin Dorociński
25.12.2021 11:24

Marcin Dorociński opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z grochowskiego osiedla. Pewien dobry duch pomyślał o innych i zorganizował pewną akcję. Wszystko zostało udokumentowane na fotografii.

Marcin Dorociński często publikuje w swoich social mediach dowody na to, że w ludzkich sercach odnajdziemy jeszcze empatię. Najnowszy przykład odnalazł na warszawskim Grochowie. Jeden z mieszkańców zdecydował się na niezwykły gest!

Marcin Dorociński pokazał prezenty, które znalazł na warszawskim osiedlu

Aktor podzielił się fotografią, na której widzimy kilka świątecznych pakunków, ustawionych na dworze, zapewne gdzieś w pobliżu jednego z grochowskich blokowisk. Obok prezentów wisi kartka z informacją dla mieszkańców.

"Sąsiedzie, sąsiadko, jeśli ci smutno lub nie masz kasy na prezent - weź proszę. Wesołych Świąt Grochów!" - czytamy.

Trzeba przyznać, że jest to piękny gest, który wywołuje uśmiech na twarzy. Sam aktor dodał znaczący komentarz.

"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej" - podpisał swój post na Instagramie,

Rzeczywiście, takie niby niewielkie gesty sprawiają, że można jeszcze wierzyć w to, że bezinteresowność jeszcze nie jest czymś wymarłym.

Post aktora wywołał poruszenie w sieci

Sąsiedzkie akcje zawsze spotykają się z różnymi reakcjami wśród internautów. Trudno jednak, aby przejaw dobrej woli został odebrany w inny sposób, niż możemy zobaczyć w komentarzach pod wpisem Dorocińskiego.

"I o to chodzi w święta... Żeby się dzielić";

"Super, że są tacy ludzie jeszcze na tym świecie";

"Cudowni ludzie" - możemy przeczytać na Instagramie aktora.

Zarówno pomysł jednego z mieszkańców, jak i pokazanie niezwykłej akcji przez aktora w sieci, to doskonałe przykłady na to, że istnieją osoby, które lubią dzielić się dobrem z innymi. Dobrze jest wiedzieć, że takie działania mają miejsce; zwłaszcza w takim czasie, jak obecnie. Święta to świetny moment, aby okazać innym nieco serca. Oczywiście warto też o tym pamiętać na co dzień.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta