ycipk-n9wwj0

Dzień Matki. Joanna Przetakiewicz ma nietypową prośbę do swoich fanek

Z okazji Dnia Matki Joanna Przetakiewicz postanowiła zachęcić fanki do okazywania miłości swoim matkom. Projektantka wymyśliła akcję na Instagramie i liczy na duży odzew. "Pokazujmy uczucia bez skrępowania" - napisała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz świętuje Dzień Matki
Joanna Przetakiewicz świętuje Dzień Matki (East News)
ycipk-n9wwj0

Joanna Przetakiewicz, która chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych, zdradziła, jaki ma plan na 26-go maja. Gwiazda najpierw zamierza pójść na wybory do Europarlamentu, a następnie świętować Dzień Matki razem ze swoją mamą i trzema synami. "Dziś ultra ważny dzień. WYBORY I DZIEŃ MAMY" - stwierdziła na swoim kanale na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz świętuje Dzień Matki

Projektantka z okazji Dnia Matki postanowiła zachęcić internautów do okazywania miłości swoim matkom. "Nagrajcie filmiki jak mówicie dzisiaj swojej mamie "Kocham Cię" oraz jej reakcję" - wyjaśniła Joanna Przetakiewicz, jednocześnie zaznaczając, aby każde nagranie zostało opublikowane na Instagramie i oznaczone hasztagiem "eranowychkobietklub".

ycipk-n9wwj0

Zobacz także: Kiedyś nas to wkurzało, teraz sami tacy jesteśmy. Wirtualna Polska na Dzień Matki

Spośród wszystkich filmików Joanna Przetakiewicz wybierze trzy najlepsze posty, które pokaże na swoim instastory. "Takich pięknych wzruszeń nigdy za wiele. Pokazujmy uczucia bez skrępowania. Mam nadzieję, że dołączysz" - dopowiedziała.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-n9wwj0

ycipk-n9wwj0
ycipk-n9wwj0