GwiazdyDziennikarz ujawnił pytania, których nie mógł zadać Britney Spears podczas wywiadu. Jest ich aż 16

Dziennikarz ujawnił pytania, których nie mógł zadać Britney Spears podczas wywiadu. Jest ich aż 16

Britney Spears w 2019 roku
Britney Spears w 2019 roku
Źródło zdjęć: © Getty Images | Axelle
Aleksandra Lewandowska
30.08.2021 09:19

O tym, że Britney Spears walczy o uwolnienie się spod kurateli ojca, mówi się już od kilku miesięcy. Artystka przez 13 lat była stale kontrolowana przez Jamiego Spearsa, który sprawował również pieczę nad jej majątkiem. Szwedzki dziennikarz postanowił ujawnić kulisy jednego z wywiadów w trakcie kurateli, a konkretnie 16 pytań, których zabroniono mu zadawać piosenkarce.

Od 20 lat jest niekwestionowaną ikoną muzyki pop. W 2007 roku, momencie, w którym stworzyła hity, takie jak "Gimme More", "Piece of Me" i "Break the Ice", przeszła poważne załamanie nerwowe, które odbiło się szerokim echem na całym świecie. Była świeżo po rozwodzie z Kevinem Federlinem, straciła prawa do opieki nad dwoma synami. Sąd zadecydował, że niezbędna jest wtedy kuratela jej ojca, Jamiego Spearsa, także w kwestii sprawowania pieczy nad majątkiem, wartym wówczas ponad 60 mln dol.

Zestaw pytań "zakazanych"

Choć informacje na temat tego, jak Britney Spears była traktowana przez ojca i całą rodzinę przez te 13 lat pojawiają się w mediach cały czas, szwedzki dziennikarz postanowił dodać do tego coś od siebie. Ujawnił 16 pytań, których zabroniono mu zadawać podczas wywiadu z artystką w 2011 roku. Ich treść pojawiła się na polskim fanpage'u Britney.

- Szwedzki dziennikarz ujawnia 16 pytań, których sztab Britney Spears ZABRONIŁ mu zadać piosenkarce w 2011! Wśród nich pytania o ogolenie głowy, nadzieję na przyszłość, krytykę w mediach i wsparcie fanów [...] Warto wspomnieć, że podczas tego wywiadu dziennikarz zapytał Britney "Czy kiedykolwiek czułaś się nadmiernie chroniona przez osoby wokół ciebie?", po czym sztab gwiazdy przerwał wywiad i trwał on 8 zamiast 15 obiecanych minut - napisano na profilu @britneyspearspl na Instagramie.

Jamie Spears zrezygnował z kurateli nad córką

Na początku sierpnia tego roku ojciec Britney poinformował media, że dla dobra córki decyduje się zrezygnować z kurateli. Piosenkarka kilkukrotnie składała wnioski do sądu o zakończenie opieki ojca na nią, ostatni raz z pomocą nowego prawnika, Mathew S. Rosengarta. Tymczasową kuratelę do 8 października sprawuje nad nią Jodi Montgomery.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta