ycipk-4816q4

Dziwny wywiad Joanny Jabłczyńskiej. Aktorka mówiła o producentach okien

Poza rolą w serialu "Na Wspólnej" Joanna Jabłczyńska dorabia sobie tzw. chałturzeniem. Niestraszne jej supermarkety ani branżowe wywiady. W jednym z ostatnich mówiła np. o... oknach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Jabłczyńska skończy wkrótce 33 lata
Joanna Jabłczyńska skończy wkrótce 33 lata (ONS.pl)
ycipk-4816q4

Nachalna reklama batoników czy prowadzenie eventów w supermarkecie to tylko kilka ze sposobów gwiazd na zarobienie paru złotych. Niektórzy celebryci nie gardzą żadną okazją do promocji ani współpracą. Wszystko wskazuje na to, że należy do nich również Joanna Jabłczyńska, która niedawno w sztuczny sposób promowała jeden ze sklepów. Ostatnio aktorka udzieliła dziwnego wywiadu portalowi Forum Branżowe, który zajmuje się tematyką stolarską. Gwiazda mówiła w nim o... polskich oknach i drzwiach.

"Wiem, że polskie okna są szczelne, dają wyciszenie i ciepło, wiec są dobrej jakości. Moja opinia o naszych polskich produktach wyposażenia wnętrz jest taka, że nie możemy mieć absolutnie kompleksów. Śmieszy mnie, jak słucham, że np. w przypadku terakoty czy glazury to włoskie, hiszpańskie itd. jest najlepsze… Chyba najdroższe – mam ochotę powiedzieć. Powiem tak: dobre, bo… polskie" – czytamy.

Aktorka pochwaliła się również, że mieszka na strzeżonym osiedlu, dzięki czemu czuje się bezpiecznie. "Dla mnie to ogromna wygoda np. z uwagi na odbiór licznych paczek, które zamawiam. To dlatego pomimo próby włamania, która ostatnio miała tu miejsce, czuję się bezpiecznie. Za to w domu mojej Mamy, gdy było włamanie, wystarczył alarm i przyjazd ochrony" – mówi Jabłczyńska.

ycipk-4816q4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4816q4

ycipk-4816q4
ycipk-4816q4