Trwa ładowanie...
d2sd7wy

Dziwny wywiad Joanny Jabłczyńskiej. Aktorka mówiła o producentach okien

Poza rolą w serialu "Na Wspólnej" Joanna Jabłczyńska dorabia sobie tzw. chałturzeniem. Niestraszne jej supermarkety ani branżowe wywiady. W jednym z ostatnich mówiła np. o... oknach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Jabłczyńska skończy wkrótce 33 lata
Joanna Jabłczyńska skończy wkrótce 33 lata (ONS.pl)
d2sd7wy

Nachalna reklama batoników czy prowadzenie eventów w supermarkecie to tylko kilka ze sposobów gwiazd na zarobienie paru złotych. Niektórzy celebryci nie gardzą żadną okazją do promocji ani współpracą. Wszystko wskazuje na to, że należy do nich również Joanna Jabłczyńska, która niedawno w sztuczny sposób promowała jeden ze sklepów. Ostatnio aktorka udzieliła dziwnego wywiadu portalowi Forum Branżowe, który zajmuje się tematyką stolarską. Gwiazda mówiła w nim o... polskich oknach i drzwiach.

"Wiem, że polskie okna są szczelne, dają wyciszenie i ciepło, wiec są dobrej jakości. Moja opinia o naszych polskich produktach wyposażenia wnętrz jest taka, że nie możemy mieć absolutnie kompleksów. Śmieszy mnie, jak słucham, że np. w przypadku terakoty czy glazury to włoskie, hiszpańskie itd. jest najlepsze… Chyba najdroższe – mam ochotę powiedzieć. Powiem tak: dobre, bo… polskie" – czytamy.

Aktorka pochwaliła się również, że mieszka na strzeżonym osiedlu, dzięki czemu czuje się bezpiecznie. "Dla mnie to ogromna wygoda np. z uwagi na odbiór licznych paczek, które zamawiam. To dlatego pomimo próby włamania, która ostatnio miała tu miejsce, czuję się bezpiecznie. Za to w domu mojej Mamy, gdy było włamanie, wystarczył alarm i przyjazd ochrony" – mówi Jabłczyńska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2sd7wy

Podziel się opinią

Share

d2sd7wy

d2sd7wy