WP

Edyta Górniak o nowym partnerze. "Wyciągnęłam wnioski"

Edyta Górniak to jedna z najsławniejszych polskich gwiazd, dlatego każdy jej związek przyciąga uwagę. Do tej pory jednak milczała na temat swojego nowego partnera, sportowca Tomasza Mazurkiewicza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta będzie świętować w tym roku 46 urodziny
Edyta będzie świętować w tym roku 46 urodziny (ONS.pl)
WP

Mazurkiewicza mieliśmy okazję podziwiać na boiskach m.in. w barwach Arkii Gdyni czy Legii Warszawa. Podobnie jak ona, ma dzieci z poprzedniego związku - dwie córki.

O tym, że ta piosenkarka i sportowiec są sobie bliscy, świadczy ich zachowanie m.in. podczas urodzin syna Górniak, Allana.

WP

Choć Edyta nie ma w zwyczaju komentować swoich związków, a życie rodzinne stara się zatrzymać dla siebie, tym razem zrobiła wyjątek i powiedziała kilka słów na temat nowego ukochanego.

- Mam nadzieję, że jednak codziennie się czegoś uczę i że wyciągnęłam wnioski - powiedziała w rozmowie z reporterem "Super Expressu". - Będę może trochę bardziej ostrożna i mądrzejsza, tym razem. Tak mogę powiedzieć tylko.

WP

Górniak nie zdradziła na razie żadnych więcej szczegółów na temat Mazurkiewicza i ich wspólnych planów na przyszłość, ale trzymamy kciuki za to, żeby wszystko poszło po ich myśli.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP