Trwa ładowanie...
Edyta Górniak

Edyta Górniak o szukaniu miłości. "Póki to się nie stanie, nie kupię domu i nie uwiję swojego gniazda"

Edyta Górniak to jedna z najbardziej znanych kobiet w Polsce. Diwa uważana jest za królową sceny muzycznej w naszym kraju, a także za zdobywczynię męskich serc. Gwiazda również bardzo wiele podróżuje. Teraz opowiada o tym, co musi się stać, by w końcu uwiła swoje gniazdo.

Share
Edyta Górniak o szukaniu miłości. "Póki to się nie stanie, nie kupię domu i nie uwiję swojego gniazda"
Źródło: PAP, fot: Bartłomiej Zborowski
d1nmt0r

– Myślę, że zatrzymam się dopiero wtedy, kiedy znajdę właściwe męskie ramię - przyznała Górniak w rozmowie z "Faktem". - Póki to się nie stanie, nie kupię domu i nie uwiję swojego gniazda, w którym będę mogła swobodnie mieszkać przez całe życie.

Edyta Górniak do niedawna miała być w związku z Tomaszem Mazurkiewiczem. Choć do tej pory milczała na jego temat w mediach, niedawno przyznała się do tego, że jednak są tylko przyjaciółmi.

Mazurkiewicza mieliśmy do tej pory okazję podziwiać na boiskach m.in. w barwach Arki Gdyni czy Legii Warszawa.

Górniak jest także znana z tego, że lubi podróżować. Na swoim profilu w mediach społecznościowych często chwali się zdjęciami z najdalszych zakątków świata.

d1nmt0r

- Mój syn dorasta i niestety coraz mniej mnie potrzebuje - dodała Górniak. - Ale dzięki temu dał mi dodatkową przestrzeń, mogę podróżować po świecie i się nim inspirować Mam nadzieję, ze jeśli w końcu oprę się o męskie ramię, to mój mężczyzna też będzie lubił podróżować.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1nmt0r

Podziel się opinią

Share
d1nmt0r
d1nmt0r