GwiazdyEdyta Górniak o zarobkach Allana. Czeka na pierwszą wypłatę

Edyta Górniak o zarobkach Allana. Czeka na pierwszą wypłatę

Edyta Górniak o zarobkach Allana. Czeka na pierwszą wypłatę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
18.09.2019 10:01, aktualizacja: 30.10.2019 20:17

Edyta Górniak jest bardzo związana ze swoim 15-letnim synem Allanem. W jednym z ostatnich wywiadów artystka wyznała, że chłopiec jest bardzo samodzielny i nie jest zainteresowany jej pieniędzmi.

Edyta Górniak o relacjach z Allanem

Syn Edyty Górniak Allan ma 15 lat. W rozmowie z portalem Jastrząb Post wokalistka wyznała, że nastolatek nie ma zamiaru wykorzystywać tego, że ma znaną mamę. Nie chce również, aby Górniak załatwiała mu cokolwiek. Chce do wszystkiego dojść samodzielnie.

"Jak ja mówię: 'synek, może kup sobie buty nowe, bo masz dziurę', to on mówi, że nic ode mnie nie chce. I z powodu tego, że bierze ode mnie na jedzenie też mu głupio" – tłumaczy Górniak.

Edyta Górniak o pieniądzach Allana

Wokalistka nie ukrywa, że z niecierpliwością czeka na pierwsze zarobione przez Allana pieniądze. Nie bez powodu. Jakiś czas temu nastolatek wyznał jej, co zrobi ze swoją pierwszą wypłatą.

"Powiedział mi kiedyś, dawno temu, jeszcze jak mieszkaliśmy w Los Angeles, tam mam taką ulubioną restaurację w hotelu Bel Air. Powiedział, że jak kiedyś będzie miał swoje pieniądze, to pierwsze co zrobi, to mnie zaprosi na kolację do ukochanego hotelu, w ukochanej restauracji. Zobaczymy, czy dotrzyma słowa" – powiedziała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta