GwiazdyEdyta Górniak pod wrażeniem nowego filmu Patryka Vegi. Piosenkarka dziękuje reżyserowi

Edyta Górniak pod wrażeniem nowego filmu Patryka Vegi. Piosenkarka dziękuje reżyserowi

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. KSA
07.02.2021 11:54

Patryk Vega wypuścił swój kolejny film. Produkcja pod tytułem "Oczy diabła" porusza temat handlu dziećmi. Widzowie są podzieleni. Jedni zarzucają reżyserowi brak rzetelności, a drudzy dziękują mu, że zabrał się za tak ważny temat. Do grona sympatyków zdecydowanie należy Edyta Górniak.

Patryk Vega przyzwyczaił Polaków do mocnego kina. Reżyser wypuścił kilka filmów akcji naszpikowanych brutalnością oraz wulgaryzmami, ale ostatnio uznał, że chce zająć się poważniejszą działką filmową i wyprodukował dokument dotyczący handlu dziećmi.

W filmie poznajemy historię młodej matki, która zamierza sprzedać swoje dziecko. Ostatecznie udaje się uratować córkę bohaterki dokumentu, ale widzowie twierdzą, że Vega nieumiejętnie zabrał się do tej sprawy, bo działał na własną rękę, zamiast zawiadomić odpowiednie służby, które mogłyby zrobić więcej niż on.

Ponadto część widzów zarzuca reżyserowi brak rzetelności oraz podsycanie ksenofobicznych nastrojów. Produkcja "Oczy diabła" cieszy się dużą popularnością i nie brakuje również osób, które doceniły pracę Patryka Vegi.

Edyta Górniak poświęciła cały wpis reżyserowi i nie szczędziła mu górnolotnych słów. "W imieniu własnym, jako Matki i w imieniu wszystkich, potencjalnie uchronionych od teraz dzieci, Dziękuję Panu całym Sercem, że był Pan gotów tak głęboko zanurzyć się w piekle, by zrobić ten film" - napisała.

Edyta Górniak po obejrzeniu filmu stwierdziła, że należy zabrać się za naprawę świata. "Musimy kategorycznie uzdrowić wszystko, o czym dotąd nie wiedzieliśmy. Wszystko od podstaw! (...) Musimy zobaczyć i głęboko zrozumieć, co wymaga zmian, co wymaga zniszczenia i co wymaga zbudowania od początku" - podkreśliła.

Źródło artykułu:WP Kobieta