GwiazdyOstra krytyka Edyty Górniak. Polityk głośno wyraził swoje stanowisko

Ostra krytyka Edyty Górniak. Polityk głośno wyraził swoje stanowisko

Edyta Górniak ponownie znalazła się w ogniu krytyki.
Edyta Górniak ponownie znalazła się w ogniu krytyki.
Źródło zdjęć: © akpa
03.12.2020 07:40, aktualizacja: 02.03.2022 17:04

Edyta Górniak znalazła się ostatnio w dużym ogniu krytyki zaraz po swojej zadziwiającej wypowiedzi na temat statystów w szpitalach. Słowa wokalistki dotyczące pandemii oraz chorych na koronawirusa odbiły się szerokim echem w mediach i wiele osób nie pozostało obojętnych na lekceważące podejście Górniak. Teraz głos zabrał jeden z polityków, który w mocnych słowach dobitnie skomentował stanowisko wokalistki.

Edyta Górniak należy do tych osób, które w ogóle nie wierzą w pandemię, czemu dała wyraz już wielokrotnie w swoich relacjach w mediach społecznościowych. Według wokalistki cała pandemia to spisek, który ma na celu przykryć inne wydarzenia dziejące się w Polsce. Kontrowersyjne wypowiedzi Górniak nie przeszły bez echa, o czym mogą świadczyć późniejsze komentarze specjalistów.

Specjaliści grzmią po wypowiedzi Górniak

Wokalistka została dosyć szybko "gwiazdą" internetu właśnie po swoich kontrowersyjnych wypowiedziach. Zaproszono ją nawet do studia Polsat News, gdzie jeszcze raz potwierdziła swoje stanowisko, a także wypowiedziała się dodatkowo w sprawie szczepionek. Stwierdziła, że nie zamierza przyjmować szczepionki i biorąc odpowiedzialność za swojego syna, nie pozwoli na podaniu mu antidotum na koronawirusa.

Przy okazji Górniak wspomniała o tym, że jeśli zostanie zmuszona do przyjęcia szczepionki, wówczas natychmiast wyprowadzi się z kraju. Stanowczo i kategorycznie twierdziła także, że cała pandemia jest "nadmuchana".

Poseł PiS zabiera głos

Lawinowa krytyka, która spadła na Edytę Górniak doprowadziła ją do "skraju załamania nerwowego". Wiele osób odcięło się od wokalistki, ale jeszcze inni boleśnie skrytykowali. Nie musiała długo czekać na odpowiedź specjalistów, którzy nagłośnili aferę z Górniak, przy okazji całkowicie negując postawę przyjętą przez wokalistkę.

Swoje oburzenie wyraził także poseł PiS Bolesław Piecha, który z zawodu jest lekarzem. W rozmowie z "Super Expressem" dobitnie przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie oraz dodatkowo pogrążył Górniak.

"Są osoby, które mają wpływ na naszych obywateli, a Edyta Górniak niewątpliwie do nich należy. I nie powinny się tak wypowiadać. To snucie mitologii i w czasach pandemii takie wypowiedzi w niczym nam nie pomogą, a na pewno zaszkodzą. Jej stwierdzenia nie mają pokrycia w faktach i są po prostu głupie. Szczepionki na koronawirusa nie należy się bać" - powiedział Piecha.

Czy Edyta Górniak weźmie sobie słowa polityka do serca?