WP

Edyta Herbuś tarzała się w sianie. Wiejskie oblicze tancerki

Edyta Herbuś jest uznawana za jedną z najpiękniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Ostatnio opowiedziała o swoim przywiązaniu do wsi. "Kochałam skakać na sianie, wiązać słomę w snopki" - skwitowała tancerka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Edyta Herbuś tarzała się w sianie. Wiejskie oblicze tancerki
Edyta Herbuś tarzała się w sianie. Wiejskie oblicze tancerki (ONS.pl)
WP

W wywiadach Edyta Herbuś często podkreśla, jak ważna jest dla niej rodzina. Wolne chwile stara się zawsze spędzać z najbliższymi. Zwłaszcza z ukochaną babcią.

Obecnie 37-letnia Herbuś związana jest z Piotrem Bukowieckim. Gwiazda wyznała, że babcia Tola nauczyła ją wierności i nie wyobraża sobie skoku w bok. Widać, że odgrywa znaczącą rolę w jej życiu i do dziś służy radami. "Babcia jest dla mnie szalenie ważna. Nauczyła mnie wielu rzeczy. Dzięki niej wiem, jak można przeżyć życie z partnerem, być mu wiernym, wspierać się w zdrowiu i chorobie, być ze sobą na dobre i na złe. Daje mi wiele rad i jest moją najwierniejszą fanką" - powiedziała tancerka "Faktowi".

Gwiazda wspomina również swoje dzieciństwo, jak uwielbiała spędzać czas z ukochaną babcią. "Jak byłam mała, przywiązywała mnie chustą, brała pajdę chleba, żebym nie zgłodniała i zabierała ze sobą na pole. Kochałam skakać na sianie, wiązać słomę w snopki podczas żniw. To obcowanie z przyrodą nauczyło mnie wrażliwości" - przyznała aktorka.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

 

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP