GwiazdyEdyta Pazura pozuje z dzieckiem. "Tylko prywatnego helikoptera brak"

Edyta Pazura pozuje z dzieckiem. "Tylko prywatnego helikoptera brak"

Edyta Pazura pozuje z dzieckiem. "Tylko prywatnego helikoptera brak"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Agata Porażka
06.09.2019 15:55

Edyta Pazura jest szczęśliwą matką trójki dzieci. Z najmłodszą, Ritą, opublikowała pozytywne zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych, które opatrzyła oryginalnym podpisem.

Edyta Pazura z córką

Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem z wakacji, na którym pozuje z córką. Szczęśliwa matka trójki dzieci trzyma na rękach swoją najmłodszą pociechę, Ritą.

"Chciałam napisać coś mądrego, więc rano przeszukałam internet wzdłuż i wszerz szukając ciekawej inspiracji" - napisała w opisie Pazura. "Doszłam jednak do wniosku, że chcąc odpowiednio wpisać się w trendy współczesnego dziennikarstwa tytuł tego zdjęcia powinien brzmieć 'Edyta Pazura i jej stylizacja za 39,99 zł'. Tylko prywatnego helikoptera brak".

Obserwatorkom Pazury bardzo spodobał się jej pomysł na kreatywny podpis do zdjęcia. "Zapomniałaś dodać, że w prywatnej posiadłości" - pisze jedna z kobiet z uśmiechem. Kolejna dodaje: "cudowna i mądra".

Edyta i Cezary Pazura

Edyta Pazura od lat jest związana z Cezarym Pazurą. Choć dzisiaj tworzą udane małżeństwo, na początku mało kto dawał im szanse. Gdy się poznali, ona była 19-letnią studentką, a on - starszym o 26 lat aktorem, który miał za sobą już dwa małżeństwa. Mimo wszystko, para pokazała, że za nic ma dzielące ich różnice i dzisiaj wspólnie wychowują trójkę dzieci - Amelię, Antoniego i Ritę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta