Trwa ładowanie...

Ekspertka o ślubnych kopertach Karoliny Pisarek. Zadaje jedno pytanie

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Sally odbił się w mediach głośnym echem. Dużo emocji wzbudził fakt, ile pieniędzy modelka i jej ukochany musieli wydać, aby przygotować taką uroczystość. Równie dyskusyjnym tematem okazały się ślubne koperty. Jak sprawę widzi ekspertka? W rozmowie z popularnym portalem plotkarskim stawia sprawę jasno.

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślubKarolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślubŹródło: AKPA, fot: AKPA
d4m7f0a
d4m7f0a

Karolina Pisarek i Roger Salla niedawno wzięli ślub. Kilka dni po ważnej uroczystości modelka postanowiła opowiedzieć internautom, jak wyglądały przygotowania, planowanie oraz sam przebieg widowiskowej imprezy. Już po nagraniach i zdjęciach, które pojawiły się na Instagramach państwa młodych i gości można stwierdzić, że wszystko to kosztowało niemałe pieniądze.

Później przyszedł moment na zliczenie datków od gości. Mimo że kwoty robią ogromne wrażenie, Pisarek przyznała, że nie pokryją one kosztów imprezy. Portal Plotek postanowił zapytać ekspertkę ślubną, czy rzeczywiście młodzi powinni oczekiwać od gości tego, że pieniądze z kopert pokryją koszt organizacji wesela.

Weselne wydatki i ślubne koperty. Opinia ekspertki nie pozostawia wątpliwości

Często młodzi, decydując się na bardziej wystawne uroczystości, zastanawiają się, czy w kopertach znajdą pieniądze, które zwrócą poniesione koszta. Ekspertka ślubna w rozmowie z Plotkiem podkreśliła, że para młodych nie powinna z góry oczekiwać, że te koszta rzeczywiście się zwrócą.

d4m7f0a

"Przede wszystkim pary młode muszą odpowiedzieć sobie na pytanie - organizujemy imprezę komercyjną czy imprezę, aby celebrować z bliskimi ślub i miłość? Zazwyczaj motywacją jest to drugie, a więc zapraszani są ludzie nie ze względu na zasobność portfela, ale na stosunkowo bliskie relacje z parą młodą" - zaznaczyła właścicielka konta na Instagramie "slubnynieporadnik".

"Możliwości finansowe naszych gości są różne"

W tej samej rozmowie ekspertka zwróciła uwagę na fakt, że narzeczeni powinni mieć świadomość tego, że nie każdego gościa będzie stać na przyniesienie konkretnej kwoty.

"Możliwości finansowe naszych gości są różne, dlatego uważam, że młoda para nie może oczekiwać zwrotów kosztów za zorganizowane przyjęcie weselne. Goście nie są od tego, aby sponsorować wymarzone wesele (czy fanaberie) młodej pary. Jeśli tak jest - to może warto wprowadzić "biletowaną imprezę"? Zawsze doradzam moim obserwatorom, aby robili takie wesele, na jakie ich stać i zapraszali ludzi, z którymi rzeczywiście chcą spędzić ten dzień" - zauważyła specjalistka.

d4m7f0a

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Karolina Pisarek: "Chyba już wyskakuje z lodówki"

d4m7f0a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m7f0a