Blisko ludziElżbieta Jaworowicz miała trzech mężów. Kim jest ostatni wybranek gwiazdy TVP?

Elżbieta Jaworowicz miała trzech mężów. Kim jest ostatni wybranek gwiazdy TVP?

Elzbieta Jaworowicz miała trzech mężów
Elzbieta Jaworowicz miała trzech mężów
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
Marta Kutkowska

30.12.2021 20:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elżbieta Jaworowicz to jedna z najbardziej tajemniczych polskich dziennikarek. Gości na antenie TVP od 37 lat, ale o jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Gwiazda ma na koncie trzy małżeństwa, ale nie doczekała się dzieci. Czy żałuje swojej decyzji?

"Sprawa dla reportera" to prawdziwy telewizyjny fenomen. Program gości na antenie TVP od niemal czterech dekad, a jego popularność nie spada. Każdy odcinek oglądają dwa miliony widzów. Trzeba przyznać, że to charyzma i zaciętość prowadzącej jest kluczem do sukcesu audycji.

Z kim związana jest Elżbieta Jaworowicz?

Dziennikarka pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Podczas gdy inne ikony telewizji chętnie dzielą się prywatnością w mediach społecznościowych, ona milczy jak grób. Dawno temu uznała, że profesjonalizm wymaga od niej dyskrecji. I jest konsekwentna.

Wiadomo, że była mężatką trzy razy. Pierwszym mężem reporterki był "tajemniczy" przedsiębiorca. Następnie została żoną rajdowca, Lecha Jaworowicza. Obecnym partnerem życiowym gwiazdy jest pułkownik Eugeniusz Mleczak. Para zdecydowała się na ślub w 2010 r., po 15 latach związku. O mężu reporterka zawsze mówi z czułością.

"Mam bliską osobę, którą kocham, która jest przyjacielem. Jest cudowny. Mocny i wrażliwy" - wyznała w jednym z wywiadów.

Dziennikarka żałuje jednej decyzji

Elżbieta Jaworowicz nie ukrywa, że żałuje, że nigdy nie została mamą.

- Szczęściem jest posiadanie rodziny, która daje wsparcie. Ale mój partner mówi mi: Dobrze, że w ogóle spotkaliśmy się, bo przecież mogliśmy się nie spotkać (...) Jestem osobą smutnawą, a on te wszystkie moje smutki potrafi mi przetłumaczyć - mówiła w wywiadzie dla "Faktu".

Dziennikarka twierdzi, że prywatnie jest domatorką, a wolny czas najchętniej spędza z książką. Może doczekamy się, aż ikona sama napiszę biografię i zdradzi nieco więcej szczegółów ze swojego życia?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także