Trwa ładowanie...

Epstein z dziewczynką na kolanach. Wypłynęły obrzydliwe zdjęcia miliardera-pedofila

Jeffrey Epstein tuli śpiącą na jego kolanach dziewczynkę. Nie było w tym zdjęciu niczego niepokojącego, gdyby nie fakt, że widzimy na nim człowieka, który molestował i gwałcił dzieci. Latami uchodziło mu to płazem.

Share
Jeffrey Epstein
Jeffrey EpsteinŹródło: Getty Images
dpi1ccm

O tym, czego dopuszczał się amerykański bogacz, wiedzieli najpotężniejsi ludzie świata. Dziś oczywiście twierdzą, że nie mieli pojęcia. Z takiej strony nie mogli go znać. Podobało im się, że Jeffreyowi zawsze towarzyszyły ładne, zgrabne dziewczyny. Często niepełnoletnie. Dorosła na pewno nie była dziewczynka ze zdjęć, które opublikował "Daily Mail". Nie widać jej twarzy – została zamazana, ale i tak domyślamy się, ile może mieć lat.

dpi1ccm

Jeffrey Epstein z dzieckiem

Dziewczynka jest na wszystkich fotografiach z Epsteinem. Zabrał ją (wraz ze swoją pomocnicą Ghislaine Maxwell) do Disney Worldu na Florydzie.

Dziennikarze tabloidu podkreślają, że nie wiedzą, czy to dziecko było ofiarą miliardera. Fotografie pochodzą zaś najpewniej z 2004 r. 4 lata później Jeffreya uznano za winnego zmuszania dziecka do prostytucji i odsiedział za to 13 miesięcy w więzieniu (teoretycznie – bo w ciągu dnia go stamtąd wypuszczano). Dopiero w 2019 r. został aresztowany za handel ludźmi w celu wykorzystania seksualnego. Procesu nie doczekał. Znaleziono go martwego w celi. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo, choć są tacy, którzy uważają, iż to było morderstwo.

Marek Belka o wyroku TK. "PiS strzelił sobie w stopę"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dpi1ccm

Podziel się opinią

Share
dpi1ccm
dpi1ccm