Blisko ludziEpstein z dziewczynką na kolanach. Wypłynęły obrzydliwe zdjęcia miliardera-pedofila

Epstein z dziewczynką na kolanach. Wypłynęły obrzydliwe zdjęcia miliardera-pedofila

Jeffrey Epstein
Jeffrey Epstein
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KBŁ

03.02.2021 09:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeffrey Epstein tuli śpiącą na jego kolanach dziewczynkę. Nie było w tym zdjęciu niczego niepokojącego, gdyby nie fakt, że widzimy na nim człowieka, który molestował i gwałcił dzieci. Latami uchodziło mu to płazem.

O tym, czego dopuszczał się amerykański bogacz, wiedzieli najpotężniejsi ludzie świata. Dziś oczywiście twierdzą, że nie mieli pojęcia. Z takiej strony nie mogli go znać. Podobało im się, że Jeffreyowi zawsze towarzyszyły ładne, zgrabne dziewczyny. Często niepełnoletnie. Dorosła na pewno nie była dziewczynka ze zdjęć, które opublikował "Daily Mail". Nie widać jej twarzy – została zamazana, ale i tak domyślamy się, ile może mieć lat.

Jeffrey Epstein z dzieckiem

Dziewczynka jest na wszystkich fotografiach z Epsteinem. Zabrał ją (wraz ze swoją pomocnicą Ghislaine Maxwell) do Disney Worldu na Florydzie.

Dziennikarze tabloidu podkreślają, że nie wiedzą, czy to dziecko było ofiarą miliardera. Fotografie pochodzą zaś najpewniej z 2004 r. 4 lata później Jeffreya uznano za winnego zmuszania dziecka do prostytucji i odsiedział za to 13 miesięcy w więzieniu (teoretycznie – bo w ciągu dnia go stamtąd wypuszczano). Dopiero w 2019 r. został aresztowany za handel ludźmi w celu wykorzystania seksualnego. Procesu nie doczekał. Znaleziono go martwego w celi. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo, choć są tacy, którzy uważają, iż to było morderstwo.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (75)
Zobacz także