GwiazdyCórka piosenkarza i tenisistki skończyła rok. Anna Kournikova pokazała małą Mary

Córka piosenkarza i tenisistki skończyła rok. Anna Kournikova pokazała małą Mary

Para doczekała sie trójki dzieci.
Para doczekała sie trójki dzieci.

03.02.2021 09:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Enrique Iglesias i Anna Kournikova tworzą zgraną parę od blisko 20 lat. Stronią od ścianek czy opowiadania w mediach o życiu prywatnym. Ich związek cały czas jest okryty mgłą tajemnicy, choć od czasu do czasu dzielą się z fanami ważnymi wydarzeniami.

Piosenkarz i tenisistka unikają zainteresowania mediów i starają się przed nimi chronić swoje dzieci. Wiadomo jedynie, że w 2017 roku para przywitała na świecie bliźniaki Lucy i Nicholasa, a w 2020 roku ich rodzina powiększyła się o Mary. To właśnie z okazji niedawnych urodzin młodszej pociechy Kournikova zamieściła urocze zdjęcie.

Portret Mary

Iglesias i Kournikova poznali się na planie teledysku piosenkarza. Szybko wpadli sobie w oko i do tej pory tworzą zgraną, kochającą się parę. Wzięli ślub w ścisłej tajemnicy – do tej pory nie wiadomo, kiedy i gdzie uroczystość miała miejsce. Konsekwentnie nie dzielą się zbytnio swoim życiem prywatnym, choć od czasu narodzin ich dzieci, znacznie chętniej zamieszczają w sieci zdjęcia pociech.

Niektóre informacje dotyczące bezpośrednio życia pary wypływają na światło dzienne dopiero po dłuższym czasie. Dla przykładu: Kournikova "poinformowała" o ślubie, zmieniając nazwisko na profilach w mediach społecznościowych. Dopiero po narodzinach bliźniąt i młodszej córki, na oficjalnych kontach obu gwiazd zaczęło pojawiać się więcej rodzinnych fotografii.

Niedawno mała Mary skończyła rok. Właśnie z tej okazji Kournikova podzieliła się ze światem ślicznym zdjęciem córeczki. Na zamieszczonej fotce widać radosną Mary, która została uchwycona w momencie raczkowania. Dziewczynka odziedziczyła po mamie blond włosy. Ubrana jest w kremową sukienkę, a na głowie ma pasującą kolorystycznie opaskę z kokardą.

To nie pierwszy raz, gdy Mary podbija internet. Wcześniej szczęśliwy Iglesias zamieścił pierwsze zdjęcie córki z sali porodowej. Później pojawiła się w krótkim nagraniu wokalisty, na którym widać, jak Mary porusza się w rytm piosenki swojego taty. Kournikova z kolei pokazała córkę w stroju tenisistki.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)