ycipk-3l70l5

Erika Koike, czwarta żona Nicolasa Cage'a, domaga się alimentów

Erika Koike i Nicolas Cage byli małżeństwem przez cztery dni. Po tym czasie gwiazdor złożył wniosek o anulowanie związku, tłumacząc, że podczas składania przysięgi był pijany. Teraz Koike żąda od niego alimentów. Kim jest Erika Koike, czwarta żona Nicolasa Cage'a?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest Erika Koike? Czwarta żona Nicolasa Cage'a żąda od niego alimentów
Kim jest Erika Koike? Czwarta żona Nicolasa Cage'a żąda od niego alimentów (ONS.pl)
ycipk-3l70l5

Erika Koike, czwarta żona Nicolasa Cage'a, żąda alimentów

55-letni Nicolas Cage i młodsza o 20 lat Erika Koike pobrali się 23 marca 2019 roku w Las Vegas. Już cztery dni później, 27 marca, aktor złożył wniosek o anulowanie dopiero co zawartego małżeństwa. W uzasadnieniu miał podać, że podczas składania przysięgi był pod wpływem alkoholu i wcale nie chciał żenić się z Koike. Zaznaczył, że jeśli sąd nie anuluje małżeństwa, wystąpi o rozwód.

ycipk-3l70l5

Jak podaje magazyn "People", Koike nie chce słyszeć o anulowaniu małżeństwa czy rozwodzie. Podczas zbliżającej się rozprawy ma domagać się od Cage’a wysokich alimentów oraz pokrycia jej finansowych zobowiązań. Aktor nie odniósł się jednak do tych informacji.

Choć para musiała być w związku co najmniej przez rok – paparazzi przyłapali ich podczas wspólnych wakacji w Portoryko w kwietniu 2018 roku – szczegóły życia prywatnego Eriki Koike nie są zanane. W przeciwieństwie do wielu gwiazd Hollywood Cage nieczęsto mówi o swoich miłosnych podbojach.

Zobacz także: Sexting odbiera szanse na związek. "To nie jest dobra droga"

ycipk-3l70l5

Kim jest Erika Koike?

Wiadomo, że Erika Koike ma 35 lat i jest wizażystką. Nie ma jednak zbyt bogatego portfolio – do tej pory pracowała jedynie przy krótkometrażowym filmie "Hankikanto" z 2012 roku.

W uzasadnieniu wniosku o anulowanie małżeństwa Cage miał stwierdzić, że w trakcie ślubu nie wiedział o "prawdziwej naturze" swojej ukochanej, w tym o jej związku z innym mężczyzną i jej "kryminalnej przeszłości". W dokumencie nie sprecyzowano jednak, czym jest domniemana przeszłość i czy Koike rzeczywiście ma coś na sumieniu.

ycipk-3l70l5

Do mediów przedostała się również informacja, że Koike była wcześniej zamężna. Podobnie jak Cage, który był już trzykrotnie żonaty: z Patricią Arquette, Lisą Marie Presley i Alice Kim.

Źródło: "People"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3l70l5
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3l70l5

ycipk-3l70l5
ycipk-3l70l5