ycipk-10h1e9

Ewa Chodakowska napisała wymowny komentarz. Miał nawiązywać do Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska niedawno pochwaliła się nowym "dzieckiem", czyli linią naturalnych kosmetyków Phlov. Ewa Chodakowska, która również ma własną marką kosmetyczną, w wymowny sposób nawiązała do cen produktów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska napisała wymowny komentarz
Ewa Chodakowska napisała wymowny komentarz (ONS.pl)
ycipk-10h1e9

Anna Lewandowska niedawno ogłosiła swoje kolejne przedsięwzięcie. Trenerka stworzyła własną linię kosmetyków naturalnych, które mają wpływać nie tylko na naszą skórę, ale też samopoczucie. Kosmetyki będą dostępne w drogerii Sephora. Ceny zaczynają się od 49 złotych.

Podobny biznes prowadzi Ewa Chodakowska. Trenerka jest właścicielką marki beBio. Kosmetyki również są pochodzenia naturalnego, z tym że znajdziemy je w sieci Rossmann.

ycipk-10h1e9

Wymowny komentarz Ewy Chodakowskiej

Nie da się ukryć, że blogerki są dla siebie bezpośrednią konkurencją. Pod ostatnim zdjęciem Ewy Chodakowskiej pojawił się komentarz, który wywołał wiele emocji. – Dzięki ci, kobieto, za kosmetyki w normalnej cenie – napisała jedna z obserwatorek trenerki.

Odpowiedź Ewy Chodakowskiej wzbudziła wiele domysłów. – To był jeden z warunków powstawania produktów! Chciałam udowodnić, że zdrowie jest dla wszystkich! Mogłabym śmiało podnieść cenę trzykrotnie, bo sam produkt jest wart każdej ceny, ale dla mnie najważniejsze jest, żeby KAŻDA Z WAS mogła skorzystać! Nie jestem dla ELIT! Jestem dla KAŻDEGO – odpowiedziała.

ycipk-10h1e9

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

*Zobacz także: Pokazuje owłosione nogi i pachy. Kaya Szulczewska o kontrowersyjnych zdjęciach *

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10h1e9

ycipk-10h1e9
ycipk-10h1e9