GwiazdyEwa Drzyzga ceni prywatność. Co wiadomo o mężu i dzieciach dziennikarki?

Ewa Drzyzga ceni prywatność. Co wiadomo o mężu i dzieciach dziennikarki?

Ewa Drzyzga chroni męża i synów przed mediami.
Ewa Drzyzga chroni męża i synów przed mediami.
Źródło zdjęć: © ONS.pl
17.11.2020 11:50, aktualizacja: 02.03.2022 10:17

Ewa Drzyzga najbardziej kojarzona jest z prowadzenia popularnego swego czasu talk-show "Rozmowy w toku". Dziennikarka przeprowadzała liczne wywiady z osobami, które chciały się podzielić swoją historią. Drzyzga nie bała się zadawać intymnych pytań, przy okazji wyciągając na światło dziennie różne szczegóły. Sama dziennikarka unika odpowiedzi na temat jej życia i chroni swoich najbliższych przed mediami.

Ewa Drzyzga ma za sobą jedno nieudane małżeństwo z producentem TVP Andrzejem Roszakiem. Prezenterka niechętnie powraca do tego tematu i stanowczo go ucina. Natomiast sprawa związana z jej obecnym mężem jest dla niej priorytetem, dlatego stara się chronić najbliższych przed wścibskimi pytaniami.

Dziennikarka znalazła szczęście u boku drugiego męża

Ewa Drzyzga od 2004 roku jest szczęśliwą żoną dziennikarza Marcina Borowskiego. Nie pojawiają się na ściankach ani nie przychodzą na imprezy branżowe. Na próżno szukać ich wspólnych zdjęć w sieci, małżeństwo ceni swoją prywatność.

Dziennikarka zaszła w ciążę po raz pierwszy, gdy była już niekwestionowaną gwiazdą talk-show. Prowadziła program niemal do rozwiązania i zdążyła jeszcze napisać książkę "Jak ja to robię?". Drzyzga przyznała, że po urodzeniu starszego syna Staszka niemal przez rok nie mogła do siebie dojść, a kiedy na świecie pojawił się Ignacy jej bezsenność trwała znacznie dłużej.

Ewa Drzyzga co nieco opowiedziała o synach

Obaj synowie Ewy Drzyzgi są obecnie nastolatkami – Staszek ma 16 lat, a Ignacy 14. W rozmowie z "Galą" prezenterka wyjawiła, co według niej jest najtrudniejsze w byciu rodzicem:

- Być konsekwentnym rodzicem. To chyba jest najtrudniejsze w wychowaniu synów. Może są tacy, którym się to udaje, ale dla mnie jest to bardzo trudne. Wychowanie to praca 24 godziny na dobę. Nie można sobie odpuścić. A jeszcze jak bardzo trzeba być z mężem jednomyślnym! I tyle spraw jest wciąż do obgadania i wyjaśnienia, tyle emocji – stwierdziła Drzyzga.

Drzyzga dodała również, że starszy z chłopców jest zafascynowany samolotami i marzy o zostaniu pilotem. Zaczął także latać na symulatorach. Z kolei Ignacy bardzo lubi piłkę nożną, ale traktuje to jako hobby, bo chciałby zostać weterynarzem.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także