GwiazdyPlan Victorii Beckham. Za wszelką cenę chce pogodzić zwaśnionych książęcych braci

Plan Victorii Beckham. Za wszelką cenę chce pogodzić zwaśnionych książęcych braci

Victoria Beckham planuje ślub syna.
Victoria Beckham planuje ślub syna.
Źródło zdjęć: © ONS.pl
17.11.2020 11:03, aktualizacja: 02.03.2022 10:16

Victoria i David Beckhamowie uchodzą za jedną z najpopularniejszych oraz najbardziej wpływowych par w Wielkiej Brytanii. Często pojawiają się na prestiżowych imprezach, gdzie otoczeni są przez inne dobrze sytuowane osoby. Teraz małżonkowie przygotowują się do ślubu najstarszego syna Brooklyna. Właśnie to ważne dla nich wydarzenie chce wykorzystać Victoria Beckham.

Obserwując Victorię i Davida Beckhamów nie trudno domyślić się, że zamierzają urządzić Brooklynowi wystawny i pełen przepychu ślub oraz wesele. Wielu komentatorów uważa wręcz, że będzie dorównywał królewskim uroczystościom, które tak uwielbiają Brytyjczycy. W końcu przyszła synowa Beckhamów Nicole Peltz pochodzi z amerykańskiej rodziny miliarderów.

Ślub Brooklyna okazją do pogodzenia?

Victoria Beckham od dłuższego czasu przygotowuje się do wyprawienia hucznego wesela swojemu pierworodnemu synowi. Przez cały ten czas zastanawia się także nad tym, których gości zaprosić – w końcu i tutaj liczy się prestiż.

Gwiazdorska para od lat gości na wielu uroczystościach organizowanych przez członków rodziny królewskiej. Victoria zamierza w związku z tym zaprosić również księcia Williama z księżną Kate oraz Harry’ego i Meghan. Oczywiście plan wydaje się z tylko z pozoru idealny, ponieważ obaj bracia pozostają w konflikcie. Co zrobi Victoria?

Victoria Beckham chce pogodzić książęcych braci

Plan doskonały opracowany przez Victorię Beckham zakłada, że na ślubie Brooklyna i Nicole pojawią się obie pary. Gwiazda nie ma zamiaru odpuszczać i rezygnować lub wybierać pomiędzy Kate oraz Meghan. Jak przyznała osoba z otoczenia Beckhamów:

- David i Victoria zdali sobie sprawę, że wybór między Kate i Meghan będzie społecznym samobójstwem. Postanowili zachęcić obie pary, aby przyszły na ślub i obiecają im, że dopilnują, aby nie było niezręcznie – informuje znajomy.

Victoria Beckham nie chce kłótni na weselu, liczy na to, że odpowiednie usadzenie książęcych par znacznie ociepli ich napięte stosunki. Zgodnie z dalszą relacją informatora, Meghan i Kate będą siedzieć przy jednym stole, aby mogły w końcu pokonwersować. David i Victoria liczą na to, że mogą w ten sposób pogodzić skonfliktowane pary.

Czy David Beckham za pomoc w pogodzeniu Williama i Harry’ego otrzyma tytuł szlachecki od królowej?