WP

Fan zapytał Polę Lis o to, czy chce być dziennikarką. Do tej pory się wzbraniała

Pola Lis wcale nie odcina się od zawodu wykonywanego przez rodziców. Mimo że jakiś czas temu wykluczała pójście w ich ślady, teraz ma co do tego wątpliwości. Świadczy o tym odpowiedź na pytanie internauty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pola Lis nie wyklucza bycia dziennikarką
Pola Lis nie wyklucza bycia dziennikarką (Instagram.com)
WP

"Wiążesz swoją przyszłość z dziennikarstwem sportowym?" – zapytał Polę Lis jeden z jej instagramowych obserwatorów. Pytanie w ramach dodatku do InstaStory "Ask me a question" zaciekawiło córkę Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Udzieliła szczerej odpowiedzi.

"Ciekawe pytanie… Sport jest dużą częścią mojego życia i nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Czy zrobię z pasji sposób na życie, zależy tylko od tego, co zdecyduję robić po studiach" – napisała Pola Lis.

Spędzi 90 dni w samotności. Chce dokonać tego, czego nikomu się jeszcze nie udało

WP

W kwietniu 2016 r. opublikowała pierwszy i jak na razie jedyny tekst w portalu Onet.pl. Artykułu na próżno jednak go już tam szukać. Na dziewczynę spadł hejt, jej ojcu z miejsca zarzucono nepotyzm. Od tamtej pory Pola niczego nie napisała, a przynajmniej nie pochwaliła się nowym tekstem w sieci.

Instagram.com
Podziel się

21-latka w tej chwili studiuje stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwszym kierunkiem jaki wybrała było dziennikarstwo w Nowym Jorku. Po roku Lis zdecydowała się wrócić do kraju. Niedawno, również za pośrednictwem Instagrama, zdementowała plotki, że została wyrzucona z prestiżowej uczelni. Wyznała, że tak naprawdę tęskniła za Warszawą i stąd jej decyzja.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP