GwiazdyFani są zaniepokojeni stanem Marcina Hakiela. "Nie wygląda pan zdrowo i szczęśliwie"

Fani są zaniepokojeni stanem Marcina Hakiela. "Nie wygląda pan zdrowo i szczęśliwie"

Marcin Hakiel nie radzi sobie z rozstaniem?
Marcin Hakiel nie radzi sobie z rozstaniem?
Źródło zdjęć: © Instagram | @marcinhakiel
22.04.2022 17:55, aktualizacja: 22.04.2022 18:43

"Panie Marcinie, wszystko dobrze?" - czytamy w jednym z komentarzy pod nowym zdjęciem Marcina Hakiela na Instagramie. Tancerz i choreograf opublikował tzw. selfie po treningu, a internauci doszukują się w tym drugiego dna. Martwią się, że Hakiel jest w złym stanie psychicznym.

Kiedy kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o swoim rozstaniu po 17 latach związku, fani i obserwatorzy pary nie mogli w to uwierzyć. Wielu z nich doszukiwało się od razu przyczyny tej decyzji, jednak ani Cichopek, ani Hakiel do tej pory jej nie zdradzili. Na ich profilach w mediach społecznościowych wielbiciele nieustannie dopytują się o tę sprawę, a pod jednym ze postów choreografa zmartwili się o jego stan.

Fani są zaniepokojeni stanem Marcina Hakiela

"Kiedy trening wjedzie za mocno" - napisał pod jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie Marcin Hakiel.

Tancerz i choreograf od pewnego czasu przechodzi zauważalną metamorfozę, a oprócz zrzucenia kilogramów, skupia się także na wyglądzie. Fani doszukują się w tym jednak drugiego dna i martwią się, że Hakiel nie radzi sobie z rozstaniem. Jeszcze niedawno publikował na swoim InstaStory zdjęcia ze ślubu z Katarzyną Cichopek, ujawniając, że są jego ulubionymi. Czy to właśnie dzięki treningom odreagowuje te negatywne emocje?

"Panie Marcinie, wszystko dobrze?"

Brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem Marcina Hakiela. Tych, w których fani nie ukrywają swojego zmartwienia o jego stan, jest jednak więcej. Jedni popierają go w wyrażaniu swoich emocji, inni uważają natomiast, że "robi z siebie ofiarę" po rozstaniu.

"Wygląda pan jak kloszard. Nie dziwię się Cichopek", "Sorry, ale widać, że fotkami próbujesz się jakoś dowartościować", "A ja lubię pana Marcina i uważam, że to Kasia zbyt szybko się pocieszyła" - czytamy pod postem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta