GwiazdyFinalista "Top Model" pochodzi z Ukrainy. Stanisław Obolewicz opublikował wstrząsające nagrania z ojczyzny

Finalista "Top Model" pochodzi z Ukrainy. Stanisław Obolewicz opublikował wstrząsające nagrania z ojczyzny

Stanisław Obolewicz opublikował wstrząsające nagranie z Ukrainy
Stanisław Obolewicz opublikował wstrząsające nagranie z Ukrainy
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram.com
24.02.2022 18:01, aktualizacja: 24.02.2022 18:12

Stanisław Obolewicz zyskał popularność jako finalista programu "Top Model". Mężczyzna pochodzi z Ukrainy i teraz zdecydował się na opublikowanie na Instagramie przerażającego nagrania z ojczystego kraju.

Stanisław Obolewicz był jednym z uczestników 8. edycji programu "Top Model", a w jego trakcie doszedł nawet do finału. Mężczyzna pochodzi w Ukrainy, lecz obecnie mieszka w Polsce i to właśnie tutaj rozwija swoją karierę pod okiem jednej z większych agencji modelingowych. Obolewicz jest głęboko poruszony wydarzeniami, które rozgrywają się w jego ojczystym kraju, co wyraził za pośrednictwem Instagrama. W relacji opublikował nawet wstrząsające wideo z Ukrainy. 

Finalista "Top Model" pokazał nagranie z Ukrainy

Stanisław Obolewicz postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami nagraniem zrobionym przez znajomego z Ukrainy. Opublikował je na InstaStories. Krótki film został nagrany w Hostomelu, znajdującym się w obwodzie kijowskim. Widać na nim latające nisko śmigłowce i padające ku ziemi strzały. Słychać również potworne huki i zaniepokojony głos autora nagrania. Całość obrazuje prawdziwe realia tego, co dzieje się na Ukrainie oraz tego, co przeżywają jej mieszkańcy. 

Stanisław Obolewicz opublikował wstrząsające nagranie z Ukrainy
Stanisław Obolewicz opublikował wstrząsające nagranie z Ukrainy © Instagram.com

Zobacz: Relacja Mariny Łuczenko-Szczęsnej łamie serce. Artystka modli się o Ukrainę

Stanisław Obolewicz pokazał na Instagramie, co dzieje się na Ukrainie
Stanisław Obolewicz pokazał na Instagramie, co dzieje się na Ukrainie © Instagram.com

Finalista programu "Top Model" trafił z nagraniem jedynie do 30 tys. obserwujących go osób. Treści z Ukrainy zobaczyło stosunkowo wąskie grono ze względu na to, że zostało opublikowane na nowym instagramowym koncie. Wcześniejsze, na którym Obolewicz zgromadził ponad 200 tys. obserwatorów, zostało niestety usunięte niedługo po jego udziale w "Top Model". 

Stanisław Obolewicz w "Top Model"

Stanisław Obolewicz już od momentu castingu niezwykle przypadł do gustu jurorom "Top Model". Dzięki talentowi i determinacji dotarł w programie do finału. Tam spotkał się z Olgą Kleczkowską, Sandrą Dorsz oraz Dawidem Woskanianem, który został zwycięzcą. Udział w programie modelingowym pomógł Obolewiczowi w rozwoju kariery. Od tamtej pory stale bierze udział w sesjach zdjęciowych. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl