UrodaFryzury Małgorzaty Kożuchowskiej - pomysły na krótkie blond włosy

Fryzury Małgorzaty Kożuchowskiej - pomysły na krótkie blond włosy

Fryzury Małgorzaty Kożuchowskiej - pomysły na krótkie blond włosy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
29.06.2018 14:19, aktualizacja: 29.06.2018 14:38

Fryzury Małgorzaty Kożuchowskiej zmieniały się niejednokrotnie. Na potrzeby różnych ról filmowych i teatralnych farbowała włosy na kolor czarny, brąz, a nawet rudy. Niemniej jednak włosy blond to jej znak rozpoznawczy. Fryzury, w jakich pokazuje się Małgorzata Kożuchowska, budzą podziw. Nie ważne, czy ma fryzurę z grzywką, czy bez, włosy krótkie czy długie - zawsze wygląda świetnie.

Kim jest Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska to polska aktorka teatralna i filmowa. Od 1994 roku jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Zaraz po studiach zaczęła współpracę z Teatrem Dramatycznym i zagrała w takich spektaklach, jak między innymi "Magia grzechu", "Opera żebracza" czy "Poskromienie złośnicy", "Zróbmy sobie wnuka", "Senność". Następnie dołączyła do aktorów Teatru Narodowego. Grała w takich filmach, jak "Młode wilki", "Gry uliczne" i "Killer".

Szeroką rozpoznawalność przyniosła Małgorzacie Kożuchowskiej rola Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Zagrała również w serialu "Rodzinka.pl", "Prawo Agaty" i "Druga szansa". Małgorzata Kożuchowska zajmuje się też dubbingiem. Jej głos można było usłyszeć między innymi w filmach animowanych "Madagaskar" czy "Potwory i spółka". Małgorzata Kożuchowska jest ambasadorką marek kosmetycznych takich jak Kolastyna, Aviva i Bonarka City Center. Należy do Rady Programowej fundacji Mam Marzenie.

Obraz
© ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska - fryzury

Małgorzata Kożuchowska pokazywała się widzom w różnych odsłonach. Rozpoczynając karierę miała długie włosy blond, które rozdzielał przedziałek na środku głowy. Aktorka długo nosiła blond włosy do ramion. Jednak w 2006 roku aktorka zdecydowała się na ścięcie włosówo, co wywołało zaskoczenie i zachwyt.

Mimo że ma krótkie włosy, dzięki sprytnym zabiegom stylizacyjnym potrafi za każdym razem wyglądać inaczej - raz romantycznie i zmysłowo, a innym razem z rockowym pazurem. Obecnie Małgorzata Kożuchowska często wybiera fryzury z grzywką zaczesaną na bok lub grzywką ułożoną do góry w kształcie irokeza. Takie uczesania i look aktorki wygląda świeżo, młodo oraz lekko. Grzywka zaczesana na czoło dodaje aktorce klasy i dziewczęcości. Włosy z grzywką ułożone do góry optycznie dodają kilka centymetrów, a także wyszczuplają twarz. Nosi włosy wygładzone i artystycznie rozwichrzone, z przedziałkiem na środku lub z boku. Jedyne czego nie zmienia Małgorzata Kożuchowska to kolor włosów - pozostaje wierna włosom blond.

Fryzury Małgorzaty Kożuchowskiej są kopiowane i inspirują inne kobiety do zmian na lepsze. Do każdej fryzury Małgorzaty Kożuchowskiej dostosowany jest odpowiedni makijaż. Aby podkreślić mocniejszy charakter fryzury, aktorka często wybiera ciemniejszy makijaż oczu w stylu smoky eyes. Wybierając grzeczniejszą stylizację Małgorzata Kożuchowska stawia na delikatny makijaż i wygładzone, lśniące włosy. Bez wątpienia Małgorzata Kożuchowska we wszystkich swoich stylizacjach wygląda pięknie, elegancko i z klasą.

Obraz
© East News

Jak zrobić fryzurę w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej?

Aby stworzyć fryzurę w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej, należy zaopatrzyć się w kosmetyki stylizujące lub kremy do stylizacji włosów. Ze względu na to, że cięcie włosów aktorki jest dość krótkie, muszą to być kosmetyki dobrze utrwalające fryzurę. Wystarczy nałożyć na ręce preparat, a następnie opuszkami palców zrobić na głowie artystyczny nieład.