Trwa ładowanie...

Gąsowski, Ibisz i Prokop na starym zdjęciu. Dziennikarze pozowali razem ze swoimi dziećmi

Piotr Gąsowski jest w show-biznesie już od kilkudziesięciu lat. Podobnie Krzysztof Ibisz i Marcin Prokop. Gąsowski pokazał fanom ich wspólne zdjęcie zrobione 15 lat temu.
Share
Piotr Gąsowski
Piotr GąsowskiŹródło: ONS
dqjlwnf

Pomimo tego, że w polskim show-biznesie regularnie pojawiają się nowe twarze, to jednak jest kilku weteranów, którzy od dekad pracują w czołowych mediach i są lubiani przez widzów.

Piotr Gąsowski wspomina dawne czasy

Do tego grona należy m.in. Piotr Gąsowski, który prowadzi popularne programy w telewizji Polsat. Dziennikarz opublikował ostatnio zdjęcie przesłane mu przez Krzysztofa Ibisza.

dqjlwnf

Na fotografii widać właśnie Piotra Gąsowskiego, Krzysztofa Ibisza oraz Marcina Prokopa. Prezenterzy zapozowali ze swoimi dziećmi. "Krzysio Ibisz wysłał mi zdjęcie okładkowe jednego z czasopism sprzed ok. 15-stu lat, na którym widniejemy we trzech z Krzysiem i z Marcinem i z naszymi dziećmi. To, że dzieci nam się zmieniły i wyrosły, to oczywiste, ale my trochę jednak też" - zauważył Gąsowski, który jednocześnie wytypowała Marcina Prokopa jako tego, który przeszedł największą metamorfozę.

Internauci pozwolili sobie na drobne uszczypliwości w komentarzach. "Czyli to prawda, że niektórzy rodzą się bez włosów i ich całe życie nie mają" - stwierdził jeden z nich. "Ależ oczywiście, że Marcin. Krzysztof Ibisz wciąż wygląda tak samo, a nawet młodziej, a ty Gąs nic a nic się nie zmieniłeś" - dodał drugi komentujący.

Głos zabrała również Hanna Śleszyńska, była partnerka Piotra Gąsowskiego i jednocześnie matka ich syna Jakuba. "Marcin i Krzysio wyglądali jak licealiści. Ty Gąs wyglądasz podobnie od wielu lat. Wszyscy świetnie się trzymacie" - pochwaliła.

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqjlwnf

Podziel się opinią

Share
dqjlwnf
dqjlwnf