Blisko ludziGdzie mieszkają właścicielki największych piersi?

Gdzie mieszkają właścicielki największych piersi?

Gdzie mieszkają właścicielki największych piersi?
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos
28.03.2011 10:26, aktualizacja: 28.03.2011 13:31

Już wiadomo, że rozmiar męskości zależy od miejsca zamieszkania. Przeprowadzone niedawno w Australii badania pokazują, że najdłuższym przyrodzeniem mogą pochwalić się obywatele Demokratycznej Republiki Konga, Ekwadorczycy oraz mieszkańcy Ghany. Na analogiczną mapę naniesiono także rozmiary kobiecych piersi.

Już wiadomo, że rozmiar męskości zależy od miejsca zamieszkania. Przeprowadzone niedawno w Australii badania pokazują, że najdłuższym przyrodzeniem mogą pochwalić się obywatele Demokratycznej Republiki Konga, Ekwadorczycy oraz mieszkańcy Ghany. Na analogiczną mapę naniesiono także rozmiary kobiecych piersi. Gdzie mieszkają właścicielki najbardziej bujnego biustu?

Mapa, na którą naniesiono statystyczne dane dotyczące rozmiarów męskich penisów zrobiła prawdziwą furorę. Okazało się, że mieszkańcy Konga mają penisy o długości nawet 18 cm. Dla porównania średnia długość penisów naszych rodaków to 14,29 cm. Jak w "rankingu piersi" wypadają Polki?

Zdecydowanymi "zwyciężczyniami" tego zestawienia są Rosjanki i mieszkanki Skandynawii. To właśnie wśród tych pań jest najwięcej posiadaczek piersi w rozmiarze D. Kolejne miejsce w tym rankingu zajmują Amerykanki, Kolumbijki i Wenezuelki, a także Niemki, wśród których też sporo pań może pochwalić się miseczką D.

Polki nie mają się czego wstydzić. Według mapy większość z nas nosi miseczkę C. Podobnie jak Włoszki, Brazylijki, Francuzki, Ukrainki, Kanadyjki.

Piersi w najmniejszym rozmiarze mają najczęściej mieszkanki Chin i Afryki. Wśród nich jest najwięcej pań, które noszą bieliznę w rozmiarze 1 (miseczka A).

(pho)