ModaGenialne ciało Kate Hudson w magazynie "Allure"

Genialne ciało Kate Hudson w magazynie "Allure"

Genialne ciało Kate Hudson w magazynie "Allure"
Źródło zdjęć: © Allure / Tom Munro
Aleksandra Nagel
21.10.2015 10:29, aktualizacja: 21.10.2015 11:39

Kate Hudson to jedna z najbardziej gorących mam w Hollywood. 36-letnia aktorka i matka dwóch synów, wciąż wygląda rewelacyjnie, a dowodem na to jest jej ostatnia sesja z magazynu „Allure”.

Kate Hudson to jedna z najbardziej gorących mam w Hollywood. 36-letnia aktorka i matka dwóch synów, wciąż wygląda rewelacyjnie, a dowodem na to jest jej ostatnia sesja z magazynu „Allure”.

Kate Hudson to bohaterka listopadowego numeru, a całą sesję otwiera okładka z uśmiechniętą, promienną i po prostu piękną kobietą. W środku nieco więcej zmysłowości. Kate Hudson ubrana w czarne koronki, cekiny i tiule pozuje, wygina się i tańczy na naszych oczach.

- Ile musi ją to kosztować? -pytamy, widząc perfekcyjne ciało Kate Hudson.

_**- Ludzie myślą, że aby tak wyglądać, trzeba poświęcać co najmniej 2 godziny dziennie. G*no prawda –**_ mówi Kate Hudson na łamach „Allure”. Wyjaśnia, że jej ciało to wynik ćwiczeń przez zaledwie 20 minut dziennie.

_* - Jeśli w ten sposób popracujesz nad swoim ciałem, po krótkim czasie zauważysz zmiany –*_tłumaczy i dodaje, że jeśli danego dnia nie ćwiczy z trenerem, znajduje inny sposób na „wyrobienie normy”.

- Są dni, gdy idę z chłopcami na spacer. Ryder jedzie na rowerze, Bing siedzi w wózku, a ja biegnę na szpilkach – mówi, prezentując się w koronkowej sukni z kolekcji Alexandra McQueena.

_**- Robię rzeczy, które dla większości ludzi są kompletnym szaleństwem –**_podsumowuje, dodając, że jej zdaniem kobieta wygląda tak, jak się czuje.

_- To chemia mózgu! Szczęście to nie jest coś, co do ciebie przychodzi, ale jest aktywnym procesem w tobie samej._

Wszystko wskazuje na to, że Kate Hudson jest szczęśliwa, a „chemia w jej mózgu” działa całkiem sprawnie, bo na zdjęciach Toma Munro'a wygląda rewelacyjnie!

POLECAMY: