UrodaPaznokcieGeometric nails. Czy już wypróbowałaś najgorętszego hitu tego lata?

Geometric nails. Czy już wypróbowałaś najgorętszego hitu tego lata?

Geometric nails są obecnie jednym z najbardziej modnych wzorów sezonu.
Geometric nails są obecnie jednym z najbardziej modnych wzorów sezonu.

14.07.2020 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli szukasz inspiracji na letni manicure, powinnaś pomyśleć o geometric nails. Nie musisz już myśleć o figurach geometrycznych wyłącznie w kontekście matematyki. Jak się okazuje, wszelkiego rodzaje urocze kwadraty, trójkąty czy koła doskonale pasują jako modny wzór na płytki. Geometric nails ma bardzo dużo wariantów, a jedynym limitem jest nasza wyobraźnia.

Geometric nails zachwycają przede wszystkim różnorodnością. Każda kobieta ceniąca modne wzorki znajdzie dla siebie najlepsze rozwiązanie oraz ciekawy wariant. Przy geometric nails liczy się pomysł – w końcu bez problemu wyczarujesz nietuzinkowe i niepowtarzalne motywy na płytkach, które doskonale wypadną szczególnie na wakacjach.

Geometric nails – od czego zacząć?

Trend związany z geometric nails zachwyci panie, które uwielbiają wielowymiarowe wzory na płytkach. W przypadku geometrycznych zdobień nie musisz być wprawiona w malowaniu, ponieważ wystarczy kilka różnych kolorowych lakierów do paznokci, paski do frencha oraz pomysł na połączenie figur geometrycznych. Jeśli nie jesteś pewna czy geometric nails wyjdą dokładnie tak, jak to zaplanowałaś, rozpocznij swoją przygodę od linii – wystarczy, że będą się przecinać w kilku punktach. Nie musisz ściśle trzymać się tych samych reguł na każdym paznokciu. Puszczaj wodze wyobraźni i staraj się, aby każdy geometryczny wzór był niepowtarzalny. Właśnie nietuzinkowość jest najważniejszym punktem w tworzeniu geometric nails.

Geometric nails – co jest modne?

Jeśli szukasz konkretnej inspiracji na lato, postaw na najmodniejsze geometric nails, które królują w najnowszych trendach. Trójkąty, kwadraty, koła, kropki czy "kanciasty" francuski manicure to tylko nieliczne przykłady geometrycznych propozycji. Możesz postawić na jednolite wzornictwo na paznokciach, ale równie dobrze wypadną wersje minimalistyczne. Geometric nails zyska na uroku, jeżeli połączysz ze sobą różne wzorki. Każda płytka może mieć zupełnie inne zdobienie. Klasycznym pomysłem na geometryczne paznokcie jest namalowanie kresek w kształcie bumeranga, czyli osiągniesz przy tym spiczasty efekt. Geometric nails najpiękniej wyglądają, gdy używane są przeróżne kolory. W końcu letni manicure wspaniale prezentuje się w soczystych odcieniach.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)