Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
aplikacja
04-09-2017 13:48

goodie – inspiracje, okazje, zakupy

Z nowoczesną aplikacją goodie w smartfonie, można łatwo znaleźć inspiracje do okazyjnych zakupów, które teraz staną się jeszcze przyjemniejsze.

Share
goodie – inspiracje, okazje, zakupyŹródło: Goodie
d28g9z7

goodie to nowoczesna i wygodna aplikacja mobilna i internetowa platforma smartshoppingowa (www.goodie.pl), która zbiera informacje o zniżkach, kuponach, promocjach, nowościach zakupowych w sklepach stacjonarnych i internetowych, galeriach handlowych oraz restauracjach i barach w naszej okolicy. Pozwala łatwo znaleźć inspiracje zakupowe oraz promocyjne oferty dopasowane do indywidualnych preferencji i miejsca, w którym się znajdujemy. Z goodie można zapisywać na później interesujące nas okazje, śledzić swoje ulubione marki, szukać okazji w konkretnym centrum handlowym lub otrzymywać informacje o wydarzeniach, które się tam odbywają. Dodatkowo, na podstawie naszych wcześniejszych wyborów, goodie pokazuje okazje wybrane specjalnie dla nas.

Dzięki goodie można w kilka chwil sprawdzić najlepsze oferty produktów z wielu kategorii, takich jak np. odzież i obuwie, artykuły dla dzieci, zdrowie i uroda, artykuły spożywcze, sport, usługi, rozrywka czy podróże. goodie pomoże też wyszukać promocje przygotowane przez liczne restauracje i kawiarnie. Na platformie znajdują się również ekskluzywne oferty przygotowane specjalnie dla użytkowników przez partnerów – znane ogólnopolskie sieci handlowe. Z pomocą goodie możemy też wygodnie przeglądać elektroniczne wersje gazetek promocyjnych z wielu supermarketów i wyszukiwać w nich interesujące nas oferty. Z aplikacji i platformy www można korzystać w łatwy i przyjazny dla użytkownika sposób. Pomaga w tym atrakcyjna, przejrzysta szata graficzna i intuicyjna nawigacja.

d28g9z7

Pomysłodawcą i twórcą goodie jest Bank Millennium, ogólnopolski, uniwersalny bank, znany z innowacyjnych rozwiązań w zakresie bankowości internetowej i mobilnej. goodie to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi zakupy, interesuje się nowościami i wydarzeniami w sklepach i oczekuje, że nowe technologie będą mu pomagać w codziennym życiu. goodie to także nowy kanał komunikacji z klientami dla sklepów oraz centrów handlowych, który pozwala im dotrzeć do wyselekcjonowanych grup konsumentów i oferować zróżnicowane zniżki i promocje.
Platforma goodie jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich użytkowników jako aplikacja na smartfony z systemami operacyjnymi iOS i Android oraz jako nowoczesna platforma internetowa pod adresem www.goodie.pl.

d28g9z7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28g9z7
d28g9z7