GwiazdyGrażyna Szapołowska z córką. Fani zachwyceni wspólnym zdjęciem

Grażyna Szapołowska z córką. Fani zachwyceni wspólnym zdjęciem

Grażyna Szapołowska pochwaliła się córką.
Grażyna Szapołowska pochwaliła się córką.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY

25.04.2021 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grażyna Szapołowska od lat uważana jest za ikonę polskiego kina. Pojawiła się w wielu znanych filmach, gdzie wcieliła się w charakterystyczne kobiecie role. Oprócz tego aktorka zawsze zachwycała swoją urodą i sylwetką. Szapołowska jest aktywna zawodowo, ale konsekwentnie unika show-biznesu i pojawiania się w mediach.

Aktorka zazwyczaj pojawia się w poważnych filmach. Młodsze pokolenie może kojarzyć Grażynę Szapołowską szczególnie z roli Telimeny w ekranizacji "Pana Tadeusza". Za swoją kreację otrzymała nagrodę Orła za postać drugoplanową. Aktorka nie ukrywa, że największe szczęście zawdzięcza córce i wnuczce.

Aktorka na pięknym zdjęciu z córką

Dość regularnie Grażyna Szapołowska korzysta z social mediów. Aktorka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z codzienności, jak również pokazuje archiwalne fotki. Najwięcej miejsca na Instagramie Szapołowska poświęca wnuczce Karolinie, która jest jej oczkiem w głowie.

Aktorka wielokrotnie opisywała swoje relacje z wnuczką, jako bardzo ciepłe i mocne. Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się razem na okładce "Wysokich Obcasów Extra". Obie panie opowiedziały o swojej artystycznej pasji i o marzeniach.

Niedawno zaś aktorka postanowiła pokazać swoją córkę Katarzynę, aby przekazać pełne nostalgii wspomnienie. Szapołowska zacytowała pewne pytanie, jakie zadała jej jedynaczka, gdy była jeszcze mała. "Co jest cieniem słońca? - zapytała Kasia, gdy miała trzy latka. A Wy co powiecie?" - napisała pod wpisem aktorka.

Oczywiście internauci szybko zareagowali: "Tak myślę o tym cieniu księżyca... A może to oddech Rusałki... Ależ Pani zadała pytanie", "Trzylatki ciężkie pytania zadają", "Księżyc?", "Jak to co, Ziemia", "Fajnie was razem widzieć". Aktorka nie odpowiedziała jednak na rzucane propozycje od fanów.

Katarzyna Jungowska, podobnie jak jej mama, ma uzdolnienia artystyczne. Jednak pojawia się za kamerą i to właśnie jako reżyserka spełnia się zawodowo. Ma także na swoim koncie epizody aktorskie, ale jak kiedyś przyznała, zdecydowanie więcej frajdy sprawia jej tworzenie filmów. Patrząc na wspólne zdjęcie Szapołowskiej i Jungowskiej od razu widać, że łączy je wyjątkowa więź.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także