GwiazdyHanna Lis znowu zakochana. Pokazała niedawno nowego domownika

Hanna Lis znowu zakochana. Pokazała niedawno nowego domownika

Hanna Lis cieszy się życiem.
Hanna Lis cieszy się życiem.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY

14.04.2021 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hanna Lis razem z Tomaszem Lisem uchodzili za naprawdę zgraną parę. Co prawda ich związek budził na początku sporo kontrowersji, ale z czasem udowodnili, że ich miłość jest prawdziwa. Niestety małżeństwo przetrwało 10 lat, a sami zainteresowani nie komentowali całej sprawy. Teraz Hanna Lis buduje swoje życie na nowo i co jakiś czas zdradza drobne szczegóły.

Dziennikarkę Hannę Lis można przede wszystkim kojarzyć z jej wieloletniej pracy dla TVP, gdzie prowadziła "Teleexpress" oraz "Panoramę". Po ponad 23 latach współpracy została zwolniona, przez co Lis postanowiła na dobre zrezygnować z publicystyki oraz dziennikarstwa informacyjnego.

Nowy towarzysz Lis

Od 2016 roku Hanna Lis podjęła się wielu projektów, np. miała program podróżniczo-kulinarny "Bez planu" oraz talk-show "Między słowami". Dziennikarka zawitała także do rozrywkowego show "Azja Express", gdzie pojawiła się w parze z Łukaszem Jemiołem. Jak widać, Lis aktywnie działa zawodowo, o czym chętnie opowiada.

Od czasu rozstania z Tomaszem Lisem w 2017 roku, dziennikarka nie dzieli się informacjami o swoich relacjach z mężczyznami. Dlatego też trudno powiedzieć, czy obecnie jest z kimś w związku, czy też nie. W ostatnim czasie na Instagramie Hanna Lis pochwaliła się kolejną zmianą. Wkrótce wyprowadzi się z mieszkania na Powiślu do własnego domu – z dumą pokazywała zdjęcia z postępów na budowie.

Jak się okazuje, to nie koniec przełomowych zmian u Lis. Pochwaliła się niedawno za pośrednictwem social mediów, że od niedawna mieszka z nią nowy domownik. Nie jest to wbrew spekulacjom partner dziennikarki, ale uroczy kundelek, którego zaadoptowała.

"Dobry wieczór, nazywam się Ramen (matka uznała, że wyglądam z lekka azjatycko, a że wszystko kojarzy się jej z żarciem, to dała mi takie głupie imię). Zostałem adoptowany dzięki @kudlaty_kumpel i na razie jest mi tu całkiem fajnie, choć koty przede mną uciekają (nie rozumiem ich, serio, chcę się tylko pobawić)" - napisała pod zdjęciem czworonoga.

Niemal natychmiast pojawiły się pozytywne komentarze: "Cudny! Trzymamy kciuki za Ramena i matkę", "Ramen. Czyli jest do zjedzenia", "Haniu gratulacje wielkie!!! Ależ szczęście ma ten Ramenik, taka matka to jest skarb!", "Wspaniale! Ramen, już jesteś szczęściarzem", "Słodziak Gratuluje nowego członka rodziny".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także