GwiazdyHilary Swank: Rozwód to nie porażka

Hilary Swank: Rozwód to nie porażka

Hilary Swank: Rozwód to nie porażka
Źródło zdjęć: © AP

18.08.2010 20:00, aktual.: 19.08.2010 10:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hilary Swank postrzega swój rozwód z Chadem Lowe jako "sukces". Aktorka, która rozstała się z mężem w 2006 roku po dziewięciu latach małżeństwa, nadal wierzy w monogamiczne związki.

Hilary Swank postrzega swój rozwód z Chadem Lowe jako "sukces". Aktorka, która rozstała się z mężem w 2006 roku po dziewięciu latach małżeństwa, pomimo rozpadu swojego związku nadal wierzy w monogamiczne związki. A okres małżeństwa postrzega jako ważny w jej życiu.

- Wiele osób twierdzi, że rozwód to porażka - tłumaczy Swank. - A ja patrzę na swoją relację z Chadem i widzę 14 lat sukcesów. Chad pozostanie w moim sercu na zawsze, jest częścią mnie. Owszem, uważam, że niektóre osoby pojawiają się w naszym życiu tylko na jakiś czas, ale też głęboko wierzę, że inne są nam pisane na dłużej. Tak samo wierzę w monogamiczne związki.

Gwiazda przyznała także, że nie planuje w najbliższym czasie stanąć przed ołtarzem ze swoim obecnym partnerem, Johnem Campisi,
- Wierzę w świętość związku małżeńskiego. John i ja mamy za sobą długie małżeństwa i nie planujemy szybko zawierać następnego - wytłumaczyła.

Dorobek Hilary Swank zamyka rola w dramacie "Amelia Earhart".

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także