Horoskop dzienny – 11 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 11 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 11 sierpnia
Horoskop dzienny 11 sierpnia
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
10.08.2023 20:28

Horoskop dzienny 11 sierpnia. W piątek w końcu uda się odpocząć. Osoby mające plany wycieczkowe nie powinny się martwić, wszystko pójdzie zgodnie z planem. To też dobry czas na refleksję nad sobą i światem.

Baran – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

Przedstawicieli zodiakalnego Barana pod koniec tygodnia zawsze wzywa przygoda. Dzisiaj również prawdopodobnie szykują się już do weekendowego wypadu, dlatego ciężko będzie im się skupić na obowiązkach. Muszą się jednak postarać, bo ostatnio za wiele sobie odpuszczają, co może wkrótce odbić się im czkawką. Dla własnego dobra lepiej się przymusić i wykonać swoje zadania.

Byk – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

Byki powinny uważać na to, czego sobie życzą, bo może się spełnić, ale – jak to czasem bywa – w dość przewrotny sposób. Dlatego gwiazdy zalecają im w ciągu najbliższych dni najwyższą ostrożność. Lepiej nikomu niczego nie obiecywać, jeśli nie zamierzają dotrzymać słowa. Zła karma zawsze wraca, gdy człowiek najmniej się tego spodziewać. Byki powinny wziąć sobie tę prawdę do serca.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

Piątek u Bliźniąt zapowiada się spokojnie. Po wielu zawirowaniach, stresach i ogólnym chaosie, jaki zapanował w ich życiu, Bliźnięta znajdą w końcu nieco czasu dla siebie. Odpoczną, zrelaksują się i będą miały chwilę oddechu, którą powinny przeznaczyć na refleksję nad sobą i swoim życiem. Dzięki temu mogą odkryć coś ciekawego, co stanie się dla nich wskazówką na drodze do rozwoju.

Rak – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

W piątek Raki mogą natrafić na pewien problem, którego rozwiązanie pochłonie sporo czasu i uwagi, którą wolałyby poświęcić na coś innego. Niestety, tym razem nie znajdzie się nikt skłonny do pomocy, więc Raki będą musiały walczyć same. Będzie je to kosztowało trochę stresu, jednak uda im się wybrnąć z kłopotów obronną ręką. Wieczorem koniecznie muszą oczyścić się po takich trudnych przejściach, żeby odzyskać równowagę.

Lew – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

Lew spędzi piątek w dobrym towarzystwie, robiąc to, co lubi najbardziej. Wszystko ma już zaplanowane i czeka niecierpliwie na rozwój zdarzeń. Cały dzień może spokojnie poświęcić na własne przyjemności, nikt nie będzie od Lwa niczego oczekiwał ani wymagał. Od dawna liczył na taki odpoczynek i odrobinę oddechu od obowiązków. Lew to jednak znak niezależny i mimo że sprawdza się w pracy, zawsze tęskni za wolnością.

Panna – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

Bardzo dobrze, że Panny pracowały gorliwie przez cały tydzień i teraz mogą cieszyć się swobodą, podczas gdy inni będa nadrabiać zaległości przed weekendem. Mogą wykorzystać luźniejszy dzień, aby załatwić kilka swoich prywatnych spraw. Nie muszą się obawiać, że ktoś je na tym przyłapie – wszyscy będą zajęci zupełnie swoimi zadaniami. Wieczorem warto się odezwać do znajomego, może mieć ciekawą propozycję.

Waga – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

U Wagi dzisiaj bardzo spokojnie, chociaż kilka osób może mierzyć się z kłopotami na gruncie rodzinnym. Ktoś będzie się domagał od osób urodzonych w tym znaku podjęcia jednoznacznej decyzji. Jeśli Waga wciąż nie jest zdecydowana, powinna powiedzieć o tym wprost, a nie ciągle grać na zwłokę. Szczerość to zawsze przepis na sukces, swoich opinii nie warto ukrywać, a już na pewno nie wolno się ich wstydzić.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

Piątek u Skorpiona może być nerwowo. Już z samego rana okaże się, że zaniedbał pewne kwestie i teraz te zaniedbania odbiją mu się czkawką. Pewna oferta prawdopodobnie przeszła mu koło nosa, czego teraz nie będzie mógł odżałować. Nie powinien się jednak martwić, gwiazdy czuwają nad jego dobrostanem. Dostanie kolejną szansę, aby zrobić dobry interes. Może nawet lepszy niż ten, na który się nie załapał.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

Osoby urodzone w znaku Strzelca mogą śmiało szykować się do wolnego weekendu. Nie czekają ich już dzisiaj żadne przykre niespodzianki. Jeśli mają jakieś skromne i łatwe do spełnienia marzenie (np. chciałyby sobie sprawić mały prezent), mogą to śmiało zrobić. Zasłużyły na to, żeby trochę się rozpieścić. Pracowały ciężko, więc coś im się za to należy. Nie warto sobie niczego żałować.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

Poczynając od piątku, Koziorożec będzie mógł się cieszyć niespodziewaną wolnością. Niespodziewanie się okaże, że wykonał już wszystkie swoje obowiązki i po prostu nie ma już nic więcej do zrobienia. Dzięki temu będzie miał w perspektywie pierwszy absolutnie wolny weekend. Powinien go poświęcić na relaks i naładowanie baterii na przyszłość. Ten znak zwykle się przepracowuje, więc najwyższy czas to zmienić.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

Jeżeli Wodniki nie były jeszcze na wakacjach, koniecznie muszą zacząć planować wyjazd. Krótkie wypady weekendowe są przyjemne, jednak w żadnym wypadku nie zastąpią prawdziwego urlopu, podczas którego można solidnie odpocząć i się zrelaksować. Dobrym wyborem okażą się tereny z gwarantowaną pogodą, ponieważ polskie lato w tym roku nie rozpieszcza. Trzeba się wygrzać gdzieś indziej.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 11.08.2023

Ryby mogą cieszyć się dzisiaj cieszyć rodzinnym szczęściem. Jeśli w ostatnim czasie wśród krewnych pojawiły się jakieś nieporozumienia, znajdą one szczęśliwe rozwiązanie i wśród bliskich ponownie zapanuje harmonia. Ważne, aby Ryby nie opowiadały się w tym sporze za żadną ze stron, tylko postarały się zrozumieć różne stanowiska i pomogły bliskim odnaleźć na nowo nić porozumienia.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!