Wyjątkowo mściwe znaki zodiaku. Rozstanie będzie bolesne

Znaki zodiaku, z którymi trudno się rozstać
Znaki zodiaku, z którymi trudno się rozstać
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

06.07.2023 13:36, aktual.: 06.07.2023 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy miłość się kończy, trzeba powiedzieć sobie dość. Rozstanie to zawsze bolesny moment, a o niektórych partnerach ciężko jest zapomnieć. Oto lista trzech znaków zodiaku, z którymi najtrudniej się pożegnać.

Zerwanie więzów, które kiedyś łączyły dwójkę bliskich sobie ludzi, to długi i bolesny proces. Każdy z nas godzi się z nim inaczej, a niektórzy… wcale. Podobno zawsze lepiej być osobą, która kończy związek, niż tą, która zakończeniem relacji może czuć się zdziwiona. Bardzo różne są też sposoby, za pomoc których porzucony partner radzi sobie z sytuacją. Z niektórymi znakami zodiaku trudniej jest się rozstać. Jedni się obrażają, inni nigdy nie zapominają, a niektórzy szykują zemstę!

Bliźnięta – tylko one mogą zerwać

Partner urodzony w znaku Bliźniąt uchodzi za trudnego. To prawda, że na początku znajomości, kiedy mu zależy, potrafi być czarujący i ukochanej osobie przychylić nieba. Jednak nastroje u Bliźniąt szybko się zmieniają i z miłosnej chmury łatwo spaść do otchłani rozpaczy. Bliźnięta nie radzą sobie również z zawodem miłosnym. Jeśli zostaną porzucone, nigdy się z tym nie pogodzą. Będą dzwonić, przepraszać, nalegać i manipulować partnerem, próbując zmusić go do zmiany zdania. Jeśli się zgodzi, czeka go identyczna huśtawka nastrojów, bo Bliźnięta nigdy się nie zmieniają. Jeśli to partner postawi na swoim, Bliźnięta znajdą sposób, aby się na nim zemścić. Inaczej sytuacja wygląda, gdy to Bliźnięta z kimś zrywają. Wtedy znikają błyskawicznie – bez dyskusji.

Rak – kocha zbyt mocno

Osoby urodzone w tym znaku zodiaku są delikatne, romantyczne i wrażliwe. Do tego również kochliwe, jednak niechętnie przyznają do przygód, które miały przed poznaniem swojego wybranka. Raki zakochują się bardzo mocno. Są wierne, lojalne i nawet nie dopuszczają do siebie myśli o zdradzie – i dotyczy to obu stron. Dlatego gdy serce ufnego Raka zostanie brutalnie złamane, jego uczucia błyskawicznie zmieniają się o sto osiemdziesiąt stopni. Stara się jak najszybciej wyrzucić ze swojego życia i myśli niegodnego partnera. Pozbywa się wszystkich pamiątek, które wyrzuca do śmieci albo pali, aby oczyściły się w ogniu. Reaguje nerwowo i nie chce mieć dłużej nic wspólnego ze swoim byłym. Nie pragnie utrzymywać żadnego kontaktu ani się przyjaźnić.

Koziorożec – czuje się głęboko zraniony

Koziorożec należy do najbardziej tajemniczych i zamkniętych w sobie znaków zodiaku. Długo poszukuje miłości, bo jego partner musi być odpowiednią osobą, która wzbudziła jego zaufanie, zainteresowanie i opanowała myśli. Ludzie urodzeni w tym znaku nie otwierają się łatwo, do swojego życia wpuszczają wyłącznie wybrańców. To sprawia, że bardzo trudno zerwać z Koziorożcem. Trzeba sobie uświadomić, że prawdopodobnie długo będzie później sam i za ten stan rzeczy obwini wiarołomnego partnera. Koziorożec nie potrafi się też do końca odciąć, choć sprawia takie wrażenie, gdy demonstracyjnie kasuje numer telefonu dawnego ukochanego. Tak naprawdę jednak wciąż o nim myśli i ma tendencję do obserwowania czy nawet stalkowania swojego byłego partnera.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także