Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 15 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 15 września. W piątek nie warto się denerwować, mimo że zdarzy się kilka sytuacji, które podniosą ciśnienie. W takich chwilach najlepiej głęboko oddychać i myśleć o weekendzie. Szkoda czasu na nerwy.

Horoskop dzienny 15 wrześniaHoroskop dzienny 15 wrześniaŹródło: Adobe Stock
d1cmazr
d1cmazr

Baran – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Weekend będzie w zasadzie jedyną sprawą, na której Baran skupi dzisiaj uwagę, bo poza tym przez cały dzień będzie rozproszony i roztargniony. Ma ważne plany na sobotę, od których wiele zależy, dlatego nic dziwnego, że nie potrafi myśleć o niczym innym. Popołudnie i wieczór powinien poświęcić na przygotowania do tego ważnego wydarzenia. Spokojnie, Baranie, wszystko dobrze się ułoży.

Byk – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Lepiej uważać na złe humory Byka, który będzie w piątek wyjątkowo drażliwy i skłonny do wybuchów. Nie uda mu się ukryć złego humoru, który zacznie go wprost roznosić. Osoby urodzone w tym znaku długo tłumiły w sobie niezadowolenie, jednak teraz już nie zdołają go ukryć. Muszą się pilnować, aby nie urządzić dramatycznej sceny przed przełożony, może się to bardzo źle skończyć.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Bliźnięta to znak na tyle beztroski, że w piątek nie będą już myśleć o niczym innym, jak tylko o weekendzie, który zamierzają spędzić bardzo ciekawie. Plany krystalizowały się już od pewnego czasu i teraz w końcu uda się je wprowadzić w życie. Sprawdzeni towarzysze nie zawiodą Bliźniąt, mimo że Bliźnięta… zachowywały się w ostatnim czasie nieznośnie. Wszystko jednak zostanie wybaczone podczas dobrej zabawy.

Rak – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

W pracy u Raka może dzisiaj być nerwowo: albo ktoś czegoś zaniedbał, albo szef wstał rano lewą nogą i w związku z tym zapragnie się na kimś wyżyć. W trudnej chwili trzeba będzie trzymać nerwy na wodzy. Lepiej milczeć, niż zwrócić na siebie uwagę rozzłoszczonego przełożonego. Jeśli się wykrzyczy (byle nie na Raka!), szybciej mu przejdzie i do życia biura powróci harmonia.

d1cmazr

Lew – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Lew nadal cieszy się spokojem i swobodą. Osoby urodzone w tym znaku przeżyły bardzo dobry tydzień i nic nie wskazuje na to, aby ta pozytywna tendencja miała się wkrótce zmienić. Obowiązki wykonane, życie w miarę ogarnięte, więc można się nim cieszyć. Lwy korzystają teraz z bardzo sprzyjającego dla siebie czasu. Mogą odpoczywać i ładować baterie, bo sielanka niestety nigdy nie trwa wiecznie.

Panna – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Piątek okaże się stresujący dla Panny, która nagle otrzyma dodatkowe zadanie, którego się nie spodziewała. Często jest właśnie tą osobą, o której współpracownicy przypominają sobie, gdy trzeba coś dokończyć przed weekendem. Panna oczywiście nie odmówi, ale to dobrze. Ktoś w końcu dostrzeże jej wysiłek, więc będzie mogła liczyć na odpowiednią nagrodę za swoje poświęcenie.

Waga – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Zodiakalne Wagi mają już plany na nadchodzący weekend, który chcą spędzić aktywnie, a do tego w dobrym towarzystwie. Możliwe jednak, że w piątek napotkają pewne przeszkody, które napsują im krwi. Gwiazdy ostrzegają, żeby się nie denerwować i nie reagować impulsywnie, bo wszystko samo jakoś się ułoży. Wystarczy tylko trzymać nerwy na wodzy i nie pogarszać sytuacji.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Spokojny piątek i nadciągający tuż za nim relaksujący weekend będą dla Skorpiona nagrodą za cały miniony tydzień, który go nie rozpieszczał. Osoby urodzone w tym znaku przeżyły wiele wzlotów i upadków, doświadczyły też trudnych emocji – szczególnie w miejscu pracy, gdzie nie czuły się docenione. Teraz muszą myśleć wyłącznie o tym, jak wynagrodzą sobie te wszystkie stresy, a następnie wprowadzić w życie plan naprawczy.

d1cmazr

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Piątek u Strzelca może wiązać się z nowymi i zaskakującymi zadaniami, które nieco go zdziwią, jednak w dłuższej perspektywie pozwolą mu się rozwinąć. Musi zachować otwarty umysł i zacząć myśleć więcej o przyszłości, a nie tylko o bieżącej chwili. Przecież kiedyś miał ambitne plany – co się z nimi stało? Czas nie tylko wrócić do marzeń, ale również zacząć je realizować

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Koziorożec zaplanuje na ten dzień wiele aktywności, jednak nie wszystko pójdzie po jego myśli. Na przeszkodzie stanie osoba (być może mu bliska), która zacznie się pilnie domagać uwagi. Warto w tym wypadku zachować ostrożność i zastanowić się, jaki jest powód tej nagłej zmiany. Czyżby Koziorożec zaniedbał tę relację i teraz znalazł się w kłopotliwym położeniu? Jeśli tak, musi szybko naprawić swój błąd.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Osoby urodzone w znaku Wodnika mogą liczyć na udany piątek, w trakcie którego przydarzy im się coś dobrego. Nie przepracują się, znajdą za to nieco czasu na rozluźniające pogawędki i plotki. W ten sposób mogą się dowiedzieć czegoś ciekawego o osobie, którą znają z zupełnie innej strony. W jaki sposób wykorzystają tę wiedzę? Cóż, wkrótce może się okazać bardzo przydatna.

d1cmazr

Ryby – horoskop dzienny, piątek 15.09.2023

Dla Ryb to będzie dobry dzień, aby rozpocząć coś nowego. Na pewno już o tym myślały i mają ochotę spróbować, jednak coś wciąż je blokuje. Dlatego powinny ułożyć dobry plan działania, który pozwoli im w pełni rozwinąć skrzydła. Bardzo możliwe, że najpierw będą się musiały wyzwolić spod wpływu osoby, która regularnie je podcina. Ryby nie powinny trzymać się kogoś, kto nie wspiera ich rozwoju.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1cmazr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cmazr