Horoskop dzienny – 18 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 18 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 18 sierpnia
Horoskop dzienny 18 sierpnia
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
17.08.2023 15:20

Horoskop dzienny 18 sierpnia. Wreszcie nadszedł długo oczekiwany przez przedstawicieli wielu znaków piątek. Szczególnie niecierpliwie wyglądali go ci, którzy nie mogli sobie pozwolić na przedłużenie weekendu. Teraz wreszcie złapią oddech i odpoczną.

Baran – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Większośc Baranów na pewno skorzystała z okazji i wybrała się na wycieczkę podczas długiego sierpniowego weekendu. Osoby, które z powodu pracy nie miały takiej okazji, powinny jak najszybciej nadrobić stracony czas. Barany strasznie nudzą się w domu, dlatego muszą przez weekend pooddychać świeżym powietrzu wolności. Wtedy na pewno poczują się znacznie lepiej.

Byk – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Byk wciąż spłaca rachunek za piwo, którego nawarzył. Wiele osób urodzonych w tym znaku przeżywało ostatnio trudne chwile, jednak zamiast wyciągnąć z nich naukę, własne problemy próbowało odreagować cudzym kosztem. Dość już tych porachunków ze światem. Czas się pogodzić z trudnościami, a następnie odpowiednio je przepracować. Tylko wtedy Byk będzie mógł ruszyć dalej z podniesionym czołem.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Piątek u Bliźniąt stanie się początkiem udanego weekendu. Osoby urodzone w tym znaku będą mogły odpocząć, odpowiednio się zrelaksować i poświęcić nieco czasu refleksji nad najbliższą przyszłością. Gwiazdy radzą, aby zakończyć pewne związki w życiu, które nie dają już Bliźniętom satysfakcji. Tylko w ten sposób zapewnią sobie przestrzeń, którą będzie można zapełnić na nowo – świeżymi relacjami.

Rak – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Piątek to kiepski dzień na pracę. Raki zgodą się z tym stwierdzeniem, gdy przez cały dzień nie będą potrafiły skupić się na tym, co mają do zrobienia. Wszystko zacznie je rozpraszać, a szczególnie myśli o nadchodzącym weekendzie. Powinny uważać, bo mogą popełnić jakiś błąd, który znacząco oddali wizję wolności. Jeśli coś pójdzie nie tak, trzeba będzie niestety zostać dłużej i to naprawić.

Lew – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Lew już wkrótce dostanie okazję, aby się wykazać, jednak – co ciekawe – polem do popisu nie będzie środowisko służbowe, ale sprawy prywatne. Zodiakalne Lwy bardzo chciałyby popchnąć pewną relację na nowy poziom, jednak nie do końca wiedzą, jak to zrobić, aby nie spłoszyć drugiej osoby. Powinny pomyśleć o tym w piątek, aby od weekendu móc zacząć działać z wrodzoną odwagą i charyzmą.

Panna – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Czasami zdarza się taki dzień, że nie warto wychodzić z łóżka… Panny doświadczą tego właśnie w piątek, kiedy nic nie będzie szło po ich myśli – zupełnie jakby ktoś rzucił na nie klątwę. Gdy będą się starać – kogoś rozczarują. Gdy będą próbowały pomóc – zaszkodzą. Każdy ich dobry zamiar przyniesie odwrotny skutek, dlatego Panny powinny tego dnia zachować szczególną ostrożność i uważać na siebie.

Waga – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Wagi z nową energią zabiorą się do wykonania zadania, które od dawna odwlekały. Owszem, może okazać się nieprzyjemne (zwłaszcza pod koniec długiego tygodnia), ale warto mieć to z głowy. Gdy już pozbędą się problemu, będą mogły skupić się na tym, co naprawdę lubią. Wieczorem spędzą czas z rodziną i/lub znajomymi, a wspólne aktywności pozwolą wzmocnić sympatyczne więzi.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Stresujący czas w życiu Skorpionów wreszcie minie, będą mogły liczyć na pomoc i wsparcie, którego od dawna potrzebowały, jednak nie mogły się doczekać. Teraz ktoś w końcu przejmie pałeczkę i działając zdecydowanie, pomoże Skorpionowi wydostać się z morza problemów, w którym powoli tonął. Nawet jeśli nie jest to dla niego zbyt łatwe, Skorpion powinien zaufać i pozwolić przez moment sobą pokierować.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Charyzma i komunikatywność Strzelca wskoczy na zupełnie nowy poziom. Zupełnie jakby obudził się z długiego snu, będzie miał mnóstwo motywacji do działania. Energii nie zainwestuje jednak w sprawy służbowe, tylko zapragnie nawiązywać nowe kontakty i poznawać ludzi. Musi przy tym zachować otwarty umysł. To, że ktoś różni się od Strzelca, nie znaczy jeszcze, że nie nawiążą satysfakcjonującego porozumienia.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

W ten piątek zapadną ważne decyzje, które długo wisiały nad głowami osób urodzonych w ty znaku. Koziorożec odrzuci na bok niepewność i zwątpienie, będzie działać zdecydowanie i skutecznie. To już nie czas na wątpliwości, bo okazja po raz kolejny może przejść mu koło nosa. Jeśli Koziorożec wie, czego chce, powinien jak najszybciej po to sięgnąć. Długo czekał na taką szansę, na pewno tego nie pożałuje.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Wodniki odniosły niedawno pewien osobisty sukces, który powinny teraz uczcić. Zaprosić znajomych i zorganizować imprezę, żeby podzielić się ze wszystkimi swoim szczęściem. To ważne, aby odpowiednio celebrować sukcesy i się nimi cieszyć. Radość przeżywana wspólnie na dłużej ładuje baterie i skutecznie poprawia humor. Tę naukę Wodnik powinien przyjąć do siebie, często robiąc z niej użytek.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 18.08.2023

Osoby urodzone w znaku Ryb powinny zacząć walczyć o sobie. Jako znak delikatny zbyt często ulegają negatywnym wpływom, a do tego wykazują skłonność do pakowania się w toksyczne relacje. W piątek prawdopodobnie otrzymają od losu wyraźny znak, że coś w ich życiu nie układa się tak, jak powinno. Jeśli czują się z tym źle, muszą wykonać krok w tył i wyswobodzić się z nieciekawego układu.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!