Horoskop dzienny – 23 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 23 maja
Horoskop dzienny 23 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

22.05.2023 16:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny na 23 maja. Podczas kwadratury Marsa z Jowiszem przesadny optymizm może sprowadzić wiele znaków na manowce. Dzisiaj lepiej uważać i nie liczyć tylko na szczęście. Dbajcie o siebie, nie szalejcie!

Baran – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Baran będzie miał w sobie dużo energii, jednak niekoniecznie zechce poświęcić ją na pracę. Dużo rzeczy zacznie go rozpraszać, osiągnięcie skupienia wyda się absolutnie niemożliwe. Najlepiej, jeśli spróbuje się uspokoić i nie będzie oczekiwał od siebie zbyt wiele. Nie wszystko musi być zrobione na już, czasem bardziej opłaca się odpuścić i poczekać na bardziej sprzyjający czas… i wenę!

Byk – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Dzisiaj nie warto ryzykować ani do niczego się zmuszać. Jeśli coś nie będzie szło po myśli Byka, lepiej to odłożyć. Wtorek można poświęcić na przemyślenia i plany. Przyjrzeć się temu, co się aktualnie dzieje, następnie wyciągnąć wnioski. Nie wszystko da się zdobyć od razu, a po niektóre rzeczy wręcz nie warto sięgać. To jednak kwestia podjęcia decyzji. Gdy Byk to zrobi, wszystko nagle stanie się jasne.

Bliźnięta – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Nadchodzi o wiele lepszy czas dla Bliźniąt, szczególne tych osób, które urodziły się w maju. Mogą liczyć na znaczący wzrost szczęścia, jednak wiele zależy od tego, jak je wykorzystają. Bo szczęście to dopiero początek. We wtorek nie powinny zbytnio szarżować. Mars w kwadraturze z Jowiszem będzie stopować ich ambitne zapędy. Tego dnia trzeba też szczególnie uważać na drobne urazy i wypadki.

Rak – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Wtorek upłynie Rakowi na rozwiązywaniu konfliktów – niezależnie od tego, czy wystąpią w pracy, czy w życiu prywatnym, najlepiej będzie działać szybko i zdecydowanie. Uciąć temat, zanim przerodzi się w prawdziwy problem. Rak zrozumie, że najlepiej zapomnieć urazy. Owszem, czasem może boleć, ale wybaczenie to najszybsza droga do uzdrowienia. Pielęgnowanie w sobie urazów czyni z nich truciznę.

Lew – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Lew obudzi się w fantastycznym nastroju. Dzisiaj zapragnie podbić świat, jednak ten sam świat szybko stanie mu na drodze. Mars w kwadraturze z Jowiszem sprawi, że kwestie służbowe będą iść opornie i niczego nie uda się załatwić. Lwa będą irytować flegmatyczni współpracownicy i szybko poczuje się zmęczony. Zamiast upierać się przy swoim, powinien zająć się innymi sprawami i przeczekać ten impas.

Panna – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Tego dnia osoby urodzone w znaku Panny nie powinny porywać się na zbyt wiele. Jeśli chciały szybko dokończyć pewien projekt, mogą się rozczarować, gdy pojawią się pewne opóźnienia. Znacznie lepiej ułożą się sprawy w życiu prywatnym. Po południu Pannę czeka miłe spotkanie, które wiele wyjaśni. A jeśli pozostaną jeszcze jakieś wątpliwości, warto porozmawiać z Koziorożcem. On zna odpowiedź.

Waga – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Dla Wagi wyjątkowo istotna okaże się zdolność ignorowania opinii innych. Dobrze wie, czego chce, do tego ma już pomysł, jak to osiągnąć. Nie powinna pozwolić, aby ktoś namieszał jej w głowie. Zła rada może zastopować jej plany, a nawet… cofnąć ją do miejsca, które zdążyła już opuścić i przepracować. Waga musi nauczyć się ufać sobie i swoim przekonaniom. W tym kryje się przepis na sukces.

Skorpion – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Skorpion może poczuć się przyparty do muru. Czeka na niego wiele zadań i obowiązków, więc coraz trudniej znaleźć mu na to wszystko czas… Nie mówiąc nawet o odpoczynku czy regeneracji. Napotka też nowe problemy, gdy uświadomi sobie, że obiecał za dużo i teraz nie jest w stanie dotrzymać słowa. Aby wygrzebać się z dołka, będzie potrzebować pomocy serdecznych osób, warto poszukać jej u Barana lub Wagi.

Strzelec – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Osoby urodzone w znaku Strzelca skupią się na rozwiązywaniu swoich osobistych problemów. Może być ich więcej niż zazwyczaj, jeśli nieostrożny Strzelec sam sprowadził je sobie na głowę. Nad rozwiązaniem warto zastanowić się dłużej, aby nie popełnić kolejnych błędów. Jak mówią: co nagle, to po diable. Znacznie lepiej zrobić coś raz a dobrze, niż ciągle odwlekać w czasie podjęcie decyzji.

Koziorożec – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Koziorożec może liczyć na dobry, spokojny dzień. Wiele spraw ułoży się po jego myśli, nawet tych, które od dawna tkwiły w zawieszeniu. W życiu osobistym również nastąpi poprawa, jeśli wcześniej pojawiały się jakieś nieporozumienia czy konflikty. W stałych związkach zawsze najlepiej wprost wyrażać swoje potrzeby, zamiast czekać, aż druga osoba wszystkiego sama się domyśli.

Wodnik – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Wodnik nadal cieszy się sielanką w sprawach osobistych. Teraz również jego kariera ruszy z miejsca, gdy natrafi na ciekawą propozycję. Długo czekał na szansę na rozwój, jednak wiele razy objadał się smakiem. Tym razem będzie naprawdę zadowolony, gdy znakomita oferta spadnie na niego niczym grom z jasnego nieba. Warto z niej skorzystać, bo taka szansa może się zbyt szybko nie powtórzyć.

Ryby – horoskop dzienny, wtorek 23.05.2023

Ryby mogą być tego dnia wyjątkowo negatywnie nastawione na kontakty towarzyskie. Będą mieć mało cierpliwości – być może z powodu gorszego samopoczucia. Mars w kwadraturze z Jowiszem sprawi, że poczują się mniej wartościowe i zagubione w brutalnym świecie. Te myśli szczęśliwie zaczną mijać wraz z upływem dnia. Wieczorem, podczas bardziej sprzyjającej aury, Ryby odzyskają spokój.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także