Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 26 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 26 września. Wtorek może wiele zmienić w życiu kilku znaków zodiaku. Pod koniec miesiąca często przychodzą do głowy najbardziej rewolucyjne pomysły lub… pojawiają się wypowiedzenia. Na każdą zmianę trzeba jednak patrzeć optymistycznie.

Horoskop dzienny 26 wrześniaHoroskop dzienny 26 wrześniaŹródło: Adobe Stock
dtqt4kh
dtqt4kh

Baran – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Baran chciałby mieć więcej czasu dla siebie, ponieważ ostatnio czuje, że rozpaczliwie mu go brak. Powinien jednak przyjrzeć się faktom – to jego wina, bo zbyt wiele wziął sobie na głowę. Poza sprawami służbowymi realizuje się na wielu polach i oddaje rozmaitym zainteresowaniom. W takim pędzie rzeczywiście trudno złapać oddech, ale czy Baran potrafiłby z czegoś zrezygnować? To bardzo wątpliwe.

Byk – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Wtorek nie przywita dobrze Byka, któremu przyniesie rozczarowanie. Ktoś go zawiedzie albo coś się nie uda, co od razu nastawi go negatywnie na cały dzień. To wielka szkoda, bo ten dzień niósł ze sobą wyjątkowy potencjał, którego zawiedziony i zdenerwowany Byk zupełnie nie dostrzeże. Kolejna okazja nie pojawi się szybko, ale nie warto tracić nadziei. Tak uparty człowiek na pewno zajdzie daleko.

Bliźnięta – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Bliźnięta są jednym ze znaków narażonych dzisiaj na niezbyt przyjemne wydarzenia w pracy, możliwe, że niektóre osoby utracą dzisiaj stanowisko albo źródło zarobku. Niestety, w biegu życia nikt nie uniknie trudnych doświadczeń, dlatego zamiast rozpaczać, warto skupić się na nauce, jaka stąd płynie. Bliźnięta są inteligentne i bardzo zdolne, więc na pewno jakoś poradzą sobie w tej sytuacji.

Rak – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

U Raka nieco spokojniej niż zwykle, wtorek wyda mu się wręcz wyjątkowo nieciekawym i nudnym dniem – wszelkie czekające dzisiaj na niego zadania będą powtarzalne i/lub niezbyt rozwijające. Osoby urodzone w tym znaku z ulgą wrócą po pracy do domu, gdzie w końcu doczekają się atrakcji, jednak te z kolei – jak to zwykle bywa – mogą nie przypaść Rakom do gustu. Ktoś przyniesie ze sobą intrygujące plotki…

dtqt4kh

Lew – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Osoby urodzone w znaku Lwa mogą być tego dnia nerwowe, a na pewno tak będą się zachowywać w kontaktach z podwładnymi. Coś im się dzisiaj nie spodoba i szybko dadzą wszystkim wokół odczuć swoje negatywne nastawienie. Szkoda, bo dla Lwów byłoby lepiej, gdyby potrafiły ukrywać swoje humory. Dzisiaj ktoś postanowi im się przeciwstawić, co wywoła niemały konflikt.

Panna – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Panna znajdzie dzisiaj rozwiązanie pewnego problemu, którego nikt nie potrafił rozgryźć od wielu dni. Dzięki temu spotka się w miejscu pracy z podziwem, na jaki od dawna zasługuje. Szacunek jednak niekoniecznie połączy się nagrodą, bo na to trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Najważniejsze, że Panna została dostrzeżona. Na tym może już budować jasną przyszłość zawodową.

Waga – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Taki wtorek mógłby się równie dobrze Wadze przyśnić, ponieważ wszystko dzisiaj powiedzie jej się najlepiej, jak to tylko możliwe. Czegokolwiek się dotknie, natychmiast zamieni w złoto. Jeśli dzisiaj poprosi o awans albo podwyżkę, szef na pewno wysłucha jej bardzo uważnie. Warto wykorzystać ten sprzyjający czas i spróbować swojego szczęścia, zanim coś się zmieni i gwiazdy odwrócą się od Wagi.

Skorpion – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Skorpion powinien odłożyć ambitne plany na inny dzień, dzisiaj wszechświat okazuje łaskę inny znakom, a on nie znajduje się w ich gronie. Może zatem zostać źle zrozumiany lub nawet zignorowany przez kogoś, na kim mu bardzo zależy – z powodów służbowych i/lub osobistych. Wieczorem Skorpion powinien się zrelaksować i nabrać sił na kolejne wyzwania, jakie postawi przed nim los.

dtqt4kh

Strzelec – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Osoby urodzone w znaku Strzelca mogą oddać się beztroskiemu relaksowi. Nie muszą obawiać się żadnych niespodzianek od losu ani innych przygód. Mogą odkryć w sobie zupełnie nową pasję związaną w jakiś sposób z nowymi technologiami. Znajdą dość czasu, żeby zaspokoić swoją ciekawość, a w ich głowie być może zacznie się już dzisiaj tworzyć ciekawy plan na przyszłość.

Koziorożec – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Wtorek u Koziorożca przebiegnie bez większych zaskoczeń. Będzie pracował spokojnie, wykonując swoje zwykłe obowiązki, aż natrafi na pewien problem, który może wymagać konsultacji z osobą, za którą Koziorożec nie przepada. Jednak to jedyna pułapka, jaka go dzisiaj czeka. Popołudnie i wieczór okażą się już bardzo spokojne, pełne relaksu i rozrywek, które Koziorożec najbardziej ceni.

Wodnik – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Bardzo możliwe, że niektóre Wodniki wstaną dzisiaj lewą nogą. Na początek tego tygodnia miały inne plany, których nie udało się wprawić w ruch. Dzisiaj zaczną z tego powodu odczuwać złość, a frustrację mogą próbować wyładować na swoich bliskich, którzy akurat znajdą się pod ręką. Wodnikowi w takim humorze lepiej nie wchodzić w drogę, bo całkiem się rozkręci i zacznie wypominać sprawy sprzed wielu lat.

dtqt4kh

Ryby – horoskop dzienny, wtorek 26.09.2023

Osoby urodzone w znaku Ryb muszą popracować nad swoimi zdolnościami komunikacyjnymi. Zwykle chcą dobrze, ale nie potrafią tego odpowiednio przekazać, a najczęściej po prostu otaczają się murem milczenia. Wtedy ich bliscy czują się zaniepokojeni, bo nie wiedzą, co się dzieje. Jeśli Ryby nie będą jasno przekazywać swoich uczuć i myśli, to jak mogą zostać zrozumiane?

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dtqt4kh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtqt4kh