Horoskop dzienny – 5 lutego. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 5 lutego. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 5 lutego
Horoskop dzienny 5 lutego
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
04.02.2024 16:16

Horoskop dzienny 5 lutego. Merkury w koniunkcji z Plutonem otwiera na drugiego człowieka. W taki dzień warto słuchać innych, brać pod uwagę ich opinię i docenić odmienny punkt widzenia. W ten sposób na pewno czegoś się nauczymy.

Baran – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Barana nie warto prowokować ani rzucać mu tego dnia żadnych wyzwań. Może potraktować je zbyt serio, a że jest to znak nie tylko uparty, ale też ambitny, cala sprawa może się bardzo źle skończyć. Merkury w koniunkcji z Plutonem wzmocni w nim siłę woli, więc będzie chciał się wykazać. Tymczasem Baran lepiej zrobi, jeśli odpuści i po prostu wykona swoje obowiązki, zamiast szukać sobie nowych.

Byk – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Byk rzadko ma w poważaniu to, co próbują zakomunikować mu inni. Jest to znak bardzo uparty, który polega wyłącznie na własnym zdaniu, bo tylko on jeden zawsze ma rację i nigdy się nie myli. To poważny błąd, dlatego Merkury w koniunkcji z Plutonem nauczy go – może nawet w dość bolesny sposób – że czasami warto posłuchać odmiennego zdania. Ten poniedziałek Byk zapamięta na długo.

Bliźnięta – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Ten dzień przyniesie Bliźniętom wiele kreatywnych inspiracji – znajdą nowe sposoby na wyrażenie swojej twórczej energii. Powinny wykorzystać ten sprzyjający czas do realizacji zarówno swoich pasji, jak i komercyjnych projektów. Jeśli zaufają swoim umiejętnościom, na pewno tego nie pożałują. To dobry moment, aby podjąć ryzyko i działać śmiało. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana

Rak – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

W życiu Raka szykują się zmiany, których się nie spodziewał. Na razie sama idea go przeraża, ale gdy już oswoi się z tą myślą, zrozumie, że wszystko idzie ku dobremu. Nie można długo tkwić w stagnacji. Mówi się, że w pędzącym dookoła świecie kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Dlatego Raki muszą się odważyć sięgnąć po to, co im się słusznie należy. Nie bać się działać!

Lew – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Silna wola Lwa pozwoli mu w poniedziałek wymusić coś na innych – współpracownikach albo członkach rodziny. Nie znaczy to, że będzie mieć rację, a jedynie większą moc pokonywania, którą obdarzy go Merkury w koniunkcji z Plutonem. Uwaga: Lew sam może nie być zadowolony z tego, co uda mu się osiągnąć. W głębi duszy doskonale wie, że zrobił to kosztem czyjejś krzywdy.

Panna – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Panna prawdopodobnie popełni w poniedziałek błąd, do którego nie będzie się chciała przyznać. Nie lubi się mylić, jej wrodzony perfekcjonizm z trudem to znosi. Merkury w koniunkcji z Plutonem zachęca jednak do szczerości i otwartości. Uświadamiając sobie, że nie zawsze musimy mieć rację, pozbywamy się bolesnego ciężaru. To będzie bardzo ważna nauka dla zodiakalnej Panny.

Waga – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Dziś jest dobry dzień na wykonanie pierwszego kroku na drodze do osiągnięcia osobistych celów. Waga może liczyć na interesującą ofertę pracy lub szansę na dodatkowe dochody. Warto zachować czujność, żeby taka okazja nie przeszła koło nosa. Pieniądze bardzo przydadzą się Wagom, które miały ostatnio sporo nieprzewidzianych wydatków. Może teraz uda im się odłożyć coś na czarną godzinę.

Skorpion – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Osoby urodzone w znaku Skorpiona powinny skoncentrować się na swoich celach. W ich życiu osobistym może pojawić się chwilowe zamieszanie, jednak nie mogą pozwolić, aby cokolwiek je zdekoncentrowało. Muszą nieustępliwie podążać za tym, co wydaje im się właściwe. Słuchać swojej intuicji i twardo trzymać się swoich wartości, które okażą się najlepszym kompasem pośród chaosu.

Strzelec – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Merkury w koniunkcji z Plutonem sprawi, że Strzelec stanie się w poniedziałek wyjątkowo przebojowy. Do tego rozwiąże mu się język – każdemu chętnie opowie o tym, co mu leży na wątrobie, nie przejmując się specjalnie ewentualnymi konsekwencjami. Na szczęście ocali Strzelca jego wrodzony urok osobisty, który sprawia, że nikt nie potrafi się długo na niego gniewać. Inaczej mógłby się znaleźć w poważnych tarapatach.

Koziorożec – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Kluczową sprawą dla Koziorożca będzie jego determinacja i silna wola. Jeśli będzie pewny swego, uda mu się osiągnąć zamierzone cele i nikt przy zdrowych zmysłach nie zdoła mu się sprzeciwić. W wypadku gdyby pojawiły się jakieś negatywne emocje, trzeba je od siebie odsunąć. Wprowadzą tylko niepotrzebne zamieszanie. Koziorożec nie może się rozpraszać, musi twardo dążyć do celu.

Wodnik – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Wodniki odczują silną potrzebę działania. Dobrze wykorzystają swoją energię i pasję, które zaprowadzą je do wielu ciekawych miejsc. Muszą jednak uważać, aby specjalnie nie szarżować, żeby nie przemęczyć się fizycznie. Wodnik nie musi się przecież popisywać przed osobą, na której chce zrobić wrażenie. Jeśli tylko dobrze się przyjrzy, zauważy, że zdążył już zdobyć jej zainteresowanie.

Ryby – horoskop dzienny, poniedziałek 5.02.2024

Merkury w koniunkcji z Plutonem sprawi, że Ryby staną się wyjątkowo otwarte, jeśli chodzi o rozmowy o uczuciach. To prawda, że już z natury są wrażliwe, ale nie takie szczere. Blokuje je nieśmiałość oraz obawa przed tym, co usłyszą w odpowiedzi. W poniedziałek nie będą aż tak bardzo się tym przejmować, ich lęki pokona głęboka chęć zmiany. Chcą wiedzieć, czy ich uczucia są odwzajemnione, a jeśli nie – ruszyć dalej.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!