Horoskop dzienny – 5 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 5 maja.
Horoskop dzienny 5 maja.
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Jitka Saniova

04.05.2023 18:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 5 maja. Jowisz w sekstylu z Wenus wróży dzień pełen harmonii. W powietrzu czuć będzie pozytywne wibracje i… miłość! Który znak się dzisiaj zakocha?

Baran – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

Jowisz w sekstylu z Wenus sprawi, że Baran poczucie większą niż zwykle miłość do całego świata. Stanie się wesoły, wyluzowany i bardzo przyjacielski… Zapomni na moment o brutalnej szczerości, do jakiej jest zdolny, i zacznie prawić znajomym miłe komplementy. Również w pracy Baran będzie tego dnia wyjątkowo czarujący, dzięki czemu nabije sobie kilka punktów u osób na wysokich stanowiskach.

Byk – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

Dziś jest dobry dzień, aby zacząć realizować ambitne cele. Byk często zapomina o ambicjach, ponieważ wyżej ceni sobie święty spokój. Nie nadaje się do wyścigu szczurów, dlatego rzadko walczy o wyższe stanowisko, mimo że ma odpowiednie kwalifikacje. W piątek po raz pierwszy w jego umyśle pojawi się myśl o zmianie, ale – jak przystało na Byka – nie zadziała od razu. Będzie musiał to dobrze przemyśleć.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

Niekorzystna passa trwa. Jowisz w sekstylu z Wenus niesie światu miłość i zrozumienie, a do tego Bliźnięta nie będą obecnie zdolne. Ten znak nie bez powodu cieszy się opinią najmniej empatycznego, a wręcz okrutnego. Postawa Bliźniaka niedawno naraziła na szwank ważną relację w jego życiu. Powinien postarać się ją naprawić, zanim będzie za późno, inaczej gorzko tego pożałuje.

Rak – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

Wrażliwa dusza Raka odpowie na wibrację Wenus. Tego dnia może stać się wyjątkowo czuły dla swoich bliskich, zapragnie spędzić z nimi więcej czasu, zaplanuje ciekawe aktywności dla rodziny. Z kolei samotne Raki mogą boleśniej odczuć swoją sytuację. Bardzo chciałyby mieć u boku kogoś bliskiego, z kim mogłyby dzielić życie. Kto wie, może ten pozytywny układ planet szykuje dla nich niespodziankę?

Lew – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

Lew pomyśli tego dnia czule o otaczających go ludziach. Nie chodzi o to, że na co dzień ich nie lubi, jednak nie zawsze potrafi to okazać. Lew słynie z ognistego temperamentu, który często go ponosi. Mówi wtedy rzeczy, których później żałuje… i których nawet nie myśli na serio. W piątek wykona solidny rachunek sumienia i jeżeli poczuje taką potrzebę, przeprosi wszystkich, których potraktował zbyt ostro.

Panna – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

Dzięki sekstylowi Jowisza z Wenus również Panna poczuje unoszącą się w powietrzu miłość. Osoby będące w związkach staną się wyjątkowo czułe dla partnerów, a samotne zaczną intensywnie szukać sobie towarzystwa. Muszą jednak uważać: instynkt nie jest silną stroną Panny! Łatwo może się pomylić w ocenie charakteru kandydata i zaufać komuś, kto absolutnie na to nie zasługuje.

Waga – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

Wagi powinny wykorzystać wyjątkowo sprzyjający dla nich okres i skupić się na rozwoju osobistym. Chęci im nie zabraknie, a umysł okaże się wyjątkowo otwarty na nowe idee. Dzięki temu dowiedzą się czegoś nowego o sobie i o świecie, nawiążą też nowe kontakty z ciekawymi ludźmi. Empatia jest kluczem do udanych relacji, a tego Wadze zdecydowanie nie brakuje, tak samo jak dyplomacji.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

W piątek Skorpion bardziej skupi się na pracy, bowiem pojawią się zadania do pilnego zakończenia. Powinien się jednak do tego przyłożyć, bo to poświęcenie bardzo mu się opłaci. Resztę piątku poświęci na zacieśnianie relacji towarzyskich. Skorpiony lubią obracać się w dużym gronie znajomych, dzięki czemu mają kontakt z bardzo różnymi ludźmi. Nie ma nic lepszego niż drink na początek weekendu!

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

Na Strzelca Jowisz w sekstylu z Wenus może zadziałać w odmienny sposób – będzie skłonny lekką ręką wydawać duże sumy pieniędzy. Tak właśnie objawia się u tego znaku miłość do świata, jest hojny aż do przesady. Na szczęście znajdzie się przyjazna dusza, która go powstrzyma, zanim roztrwoni zbyt wiele funduszy. Nie powinien się też martwić, wkrótce ma szansę na przypływ gotówki.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

Do serca i umysłu Koziorożca powróci harmonia. Uświadomi sobie, że sprawy, którymi tak się niepokoił, nie są aż takie istotne. Piątek zapragnie spędzić z kimś, kogo lubi. Może poszuka kontaktu z dawnym przyjacielem, którego nieco zaniedbał? Odświeżenie relacji dobrze na niego wpłynie. Osoby urodzone w tym znaku są zwykle zamknięte w sobie, otwarcie się na świat wyjdzie im na zdrowie.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

Dzisiaj Wodnik zwróci uwagę na swoje rozliczne zalety. Nie jest osobą próżną, więc zwykle się na tym nie skupia. Niestety, przeważnie myśli o sobie źle, ponieważ jest to znak wrażliwy i skłonny raczej do doszukiwania się w sobie wad. W piątek poczuje się jednak znacznie lepiej: pewny siebie, zdecydowany, wesoły. Powinien wykorzystać tę pozytywną energię, żeby zrobić coś dobrego dla siebie.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 5.05.2023

W ostatni dzień tego wyjątkowo krótkiego tygodnia pracy Ryby poczują, że nie mają już siły na ślęczenie nad obowiązkami. Postarają się urwać wcześniej, żeby załatwić jakieś pilne sprawy osobiste. Później skupią się na porządkowaniu swojego otoczenia. Możliwe, że szykują się do ważnej wizyty, która będzie miała miejsce już w ten weekend. Nie powinny się martwić, wszystko powiedzie się znakomicie.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także