Horoskop dzienny – 7 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 7 maja.
Horoskop dzienny 7 maja.
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

06.05.2023 15:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 7 maja. Dla kogo niedziela będzie szczęśliwym dniem, a kogo rozczaruje? Przed gwiazdami nic się nie ukryje!

Baran – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Niedziela okaże się bardzo spokojnym dniem dla Barana, który będzie już tak zmęczony rozlicznymi szaleństwami na przedłużonej majówce, że zwyczajnie zabraknie mu energii na więcej. Ten dzień przeznaczy głównie na odpoczynek, bardzo możliwe, że w ogóle nie wyjdzie z łóżka. Taki reset bardzo mu się przyda, bo chociaż to jeden z najbardziej dynamicznych znaków, jemu też mogą skończyć się baterie.

Byk – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Byk ma okazję spotkać kogoś nowego i interesującego. Oczywiście pod warunkiem, że zdecyduje się wyjść z domu. W czterech ścianach zwykle zatrzymują Byka obowiązki, które sam sobie wyszukuje. Powinien walczyć ze skłonnością do pracoholizmu, bo na świecie istnieje wiele pięknych rzeczy wartych zobaczenia. Trzeba jednak wyjść im naprzeciw, bo kto nie szuka, ten nie znajduje.

Bliźnięta – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Niedziela w życiu Bliźniąt nie będzie dniem zbyt interesującym. Mogą spodziewać się zwyczajnego, leniwego zakończenia weekendu. Odpoczynku nie przerwą żadne niespodziewane wydarzenia czy niezapowiedziane wizyty. Taki dzień najlepiej spędzić z książką, oglądając film lub słuchając muzyki. Wypoczęte Bliźnięta odważnie wkroczą w nowy tydzień pełen wyzwań.

Rak – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Dobry moment, aby pomyśleć o sobie. Egoizm może być zdrowy, zwłaszcza w wypadku Raka, który ma tendencję do poświęcania się dla innych. Powinien teraz zainteresować się swoim zdrowiem i samopoczuciem. Zastanowić się, czy wszystko na pewno jest w porządku. Jeśli nie, trzeba działać szybko! Skonsultować się ze specjalistą, zmienić dietę, wdrożyć ćwiczenia relaksacyjne.

Lew – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Rada na dzisiaj: Lew nie powinien dać się ponieść emocjom. Może mieć mniej niż zwykle cierpliwości dla swoich bliskich. Coś w ich zachowaniu wpłynie na niego negatywnie i do końca dnia nie będzie mógł o tym zapomnieć. A powinien, ponieważ negatywne uczucia niczego nie budują ani nikomu nie pomagają. Dla dobra wszystkich najlepiej będzie jak najszybciej zapomnieć to, co złe.

Panna – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Panna może liczyć na spokojny dzień, który spędzi dokładnie tak, jak lubi. Może będzie to aktywność na świeżym powietrzu, może odpoczynek w domowym zaciszu. Wieczorem otrzyma pewną wiadomość, która nieco ją zaniepokoi, jednak wszystko skończy się dobrze. Po wszystkim powinna wziąć długą, relaksującą kąpiel, która pozwoli jej zapomnieć o wszelkich troskach.

Waga – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Osoby urodzone w znaku Wagi mogą odczuwać potrzebę wyciszenia i spokoju. Powinny znaleźć trochę czasu tylko dla siebie. Wskazany będzie spacer, medytacja lub inne formy relaksu – w zależności od preferencji. Dzięki temu Wagi odzyskają równowagę i spokój. Jeśli dobrze wypoczną w niedzielę, będą miały więcej siły, żeby zmierzyć się z wyzwaniami, jakie postawi przed nimi poniedziałek.

Skorpion – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Niedziela przyniesie ze sobą romantyczne nastroje. Samotne Skorpiony mogą poznać osobę, na widok której ich serce drgnie. Nie wiadomo, jak potoczy się ta znajomość, ale początki będą niezwykle ekscytujące. Skorpiony będące obecnie w związkach również mogą liczyć na bardziej niż zwykle interesujący wieczór z partnerem. Połączy ich bliskość, o jakiej niemal zapomnieli w codziennym kieracie.

Strzelec – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Zwykle rozrywkowy Strzelec poczuje nagłą potrzebę spokoju. Zaszyje się w domu i spędzi niedzielę wyłącznie we własnym towarzystwie. Nie jest to dla niego charakterystyczne zachowanie, ale widocznie każdy potrzebuje czasem odpoczynku. Strzelec wyciszy się, spędzi trochę czasu tylko z własnymi myślami i dzięki temu znajdzie odpowiedzi na dręczącego go pytania.

Koziorożec – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Niedziela Koziorożca upłynie w nastroju refleksyjnym. Zacznie się zastanawiać nad tym, czego tak naprawdę pragnie, jakie są jego cele i marzenia oraz jak powinien się zabrać do ich realizacji. Przemyśli, jakie kroki musi podjąć, a gdy już opracuje plan, zacznie go wdrażać już od poniedziałku. Na efekty trzeba będzie wprawdzie poczekać, jednak zdecydowanie jest to ruch w dobrą stronę.

Wodnik – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

W niedzielę Wodniki odczują potrzebę kontaktu z ludźmi. Poczują się samotne i zaniedbane, dlatego będą lgnąć do towarzystwa. Odezwą się do dawnych znajomych, będą też bardziej skłonne czynić plany na przyszłość, żeby zapełnić swój kalendarz. Osoby urodzone w tym znaku lubią mieć na co czekać – im więcej ciekawych imprez, wydarzeń i spotkań towarzyskich, tym lepiej dla Wodnika!

Ryby – horoskop dzienny, niedziela 7.05.2023

Ryby nie powinny się bać wyjść ze swojej strefy komfortu. Owszem, nie jest łatwo się przełamać, gdy należy się do tak wrażliwego, nieśmiałego i wycofanego znaku. Jeśli jednak Ryby otworzą się nieco bardziej na świat i ludzi, na pewno na tym skorzystają. Samotność nie jest dla nich wskazana, potrzebują towarzystwa, żeby w pełni rozkwitnąć. Same nie potrafią ruszyć z miejsca.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także