Trwa ładowanie...
d2jt83o

Horoskop dzienny na poniedziałek 14 października

Ten tydzień może przynieść wielu znakom zodiaku szczęście, niektóre z nich muszą jednak być ostrożne. Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 14 października i sprawdź, co przewidziały dla ciebie gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop na poniedziałek 14 października 2019
Horoskop na poniedziałek 14 października 2019 (123RF)
d2jt83o

Baran

Całkiem możliwe, że będziesz miał dziś trochę pod górkę, wiele trudnych i niezaplanowanych do załatwienia spraw spadnie Ci na głowę, a dodatkowo będziesz mógł liczyć tylko na siebie, ale ogarniesz to.

Byk

W razie jakichkolwiek wątpliwości w podejmowaniu ważnych, życiowych i przełomowych decyzji, zwróć się z prośbą o poradę do zaufanej, mądrej, starszej od siebie kobiety-Ona doskonale potrafi doradzić.

d2jt83o

Bliźnięta

Dziś przed Tobą karta Świata, a więc nieograniczonych wprost możliwości, wszystko powinno iść jak o maśle, wykorzystaj więc sprzyjającą energię do działania i realizacji nawet najśmielszych marzeń.

Rak

Wyjdź dziś z siebie, stań obok i z pewnej odległości, z dystansu przyglądaj się wydarzeniom, postaraj się być biernym, nie angażując się, za to myśl i obserwuj-żadne działania dziś nie są wskazane.

Lew

To będzie całkiem dobry dzień, z dużym potencjałem, dobrą, pozytywną energią, a Ty będziesz miał świetny nastrój, radosne i życzliwe podejście do świata, więc wyciągnij z tego dnia ile tylko się da.

d2jt83o

Panna

Dzisiejszy dzień przeznacz na wszystkie formalne i urzędowe kwestie oraz porządkowanie zaległych papierkowych spraw lub rachunków, kiedyś musisz to zrobić, a dzisiejsza energia temu właśnie sprzyja.

Waga

Energia dnia sprzyja zacieśnianiu więzi z bliską Ci osobą, budowaniu relacji, zbliżaniu się do siebie, dawaniu i okazywaniu ciepła, czułości i miłości, także w tych bardzo intymnych obszarach życia.

d2jt83o

Skorpion

Zapowiada się dość smutny, nostalgiczny dzień, gdyż poczujesz się samotny, wycofany, bez chęci do działania, więc lepiej zaszyj się w domu i doładuj akumulatory, takie chwile też są potrzebne i cenne.

Strzelec

Dzisiaj powinieneś skoncentrować się na sprawach domowych, związanych z najbliższą rodziną, a więc zainteresuj się jakie mają potrzeby, problemy i plany życiowe, to idealny czas na integrację z nimi.

d2jt83o

Koziorożec

Aby z satysfakcją i w miarę gładko przeżyć dzisiejszy intensywny, bo bardzo pracowity dzień powinieneś przyjąć postawę pewnego siebie, konkretnego, silnego , wszechwiedzącego i dominującego człowieka.

Wodnik

To dzień zaczynania czegoś nowego, zupełnie od zera, a więc nieznane sytuacje, nowe przeżycia i doświadczenia, możesz więc się czuć nieco zagubiony i niepewny, co kompletnie nie jest w Twoim stylu.

Ryby

Dwoistość Twojej natury jest szeroko znana i komentowana, ale jeśli nie chcesz by mówiono o Tobie, że zmienny, niepewny, to musisz dziś okazać siłę swojego charakteru, wytrwałość, determinację, stałość.

d2jt83o

Podziel się opinią

Share

d2jt83o

d2jt83o