Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 14 października

Ten tydzień może przynieść wielu znakom zodiaku szczęście, niektóre z nich muszą jednak być ostrożne. Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 14 października i sprawdź, co przewidziały dla ciebie gwiazdy.

Share
Horoskop dzienny na poniedziałek 14 październikaŹródło: 123RF
d29yxyl

Baran

Całkiem możliwe, że będziesz miał dziś trochę pod górkę, wiele trudnych i niezaplanowanych do załatwienia spraw spadnie Ci na głowę, a dodatkowo będziesz mógł liczyć tylko na siebie, ale ogarniesz to.

Byk

W razie jakichkolwiek wątpliwości w podejmowaniu ważnych, życiowych i przełomowych decyzji, zwróć się z prośbą o poradę do zaufanej, mądrej, starszej od siebie kobiety-Ona doskonale potrafi doradzić.

Bliźnięta

Dziś przed Tobą karta Świata, a więc nieograniczonych wprost możliwości, wszystko powinno iść jak o maśle, wykorzystaj więc sprzyjającą energię do działania i realizacji nawet najśmielszych marzeń.

d29yxyl

Rak

Wyjdź dziś z siebie, stań obok i z pewnej odległości, z dystansu przyglądaj się wydarzeniom, postaraj się być biernym, nie angażując się, za to myśl i obserwuj-żadne działania dziś nie są wskazane.

Lew

To będzie całkiem dobry dzień, z dużym potencjałem, dobrą, pozytywną energią, a Ty będziesz miał świetny nastrój, radosne i życzliwe podejście do świata, więc wyciągnij z tego dnia ile tylko się da.

Panna

Dzisiejszy dzień przeznacz na wszystkie formalne i urzędowe kwestie oraz porządkowanie zaległych papierkowych spraw lub rachunków, kiedyś musisz to zrobić, a dzisiejsza energia temu właśnie sprzyja.

Waga

Energia dnia sprzyja zacieśnianiu więzi z bliską Ci osobą, budowaniu relacji, zbliżaniu się do siebie, dawaniu i okazywaniu ciepła, czułości i miłości, także w tych bardzo intymnych obszarach życia.

d29yxyl

Skorpion

Zapowiada się dość smutny, nostalgiczny dzień, gdyż poczujesz się samotny, wycofany, bez chęci do działania, więc lepiej zaszyj się w domu i doładuj akumulatory, takie chwile też są potrzebne i cenne.

Strzelec

Dzisiaj powinieneś skoncentrować się na sprawach domowych, związanych z najbliższą rodziną, a więc zainteresuj się jakie mają potrzeby, problemy i plany życiowe, to idealny czas na integrację z nimi.

Koziorożec

Aby z satysfakcją i w miarę gładko przeżyć dzisiejszy intensywny, bo bardzo pracowity dzień powinieneś przyjąć postawę pewnego siebie, konkretnego, silnego , wszechwiedzącego i dominującego człowieka.

Wodnik

To dzień zaczynania czegoś nowego, zupełnie od zera, a więc nieznane sytuacje, nowe przeżycia i doświadczenia, możesz więc się czuć nieco zagubiony i niepewny, co kompletnie nie jest w Twoim stylu.

Ryby

Dwoistość Twojej natury jest szeroko znana i komentowana, ale jeśli nie chcesz by mówiono o Tobie, że zmienny, niepewny, to musisz dziś okazać siłę swojego charakteru, wytrwałość, determinację, stałość.

d29yxyl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29yxyl
d29yxyl